Niech wykluczą przede wszystkim posłów 2 kadencji i bedzie bajka. Pis przegina normalnie robi sie w tym kraju jak kiedyś PZPR
Bardzo dobra inicjatywa. Nie wolno pisiewiczom niszczyć Polski bezkarnie.
Tam są tylko ludzie z Psl q nazywają się dla zmyłki samorządowcami? Ja bym sprawdziła delegacje czy przypadkiem nie pojechali tam za państwowe fundusze.
Obrona samorządności tak, ale samorządowców nie. A jeśli chodzi o bespośrednie wybory to niewiele mają wspólnego z demokracją. Wystarczy że wójt objedzie jednostki OSP i postawi wóde i coś obieca. Jeśli druhowie i ich rodziny zagłosują stołek pewny.
Tonący brzytwy się chwyta .To już jest koniec , waszej arbuzy przygody z polityką.Kaczor załatwił was na cacy,nazywajcie to jak chcecie ale już jest pozamiatane.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!