metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Endrju ~Endrju (Gość)04.12.2013 11:22

"janusz" napisał(a):
kierowca to myśli że jest "panem" na drodze ?! jedzie, gada przez komórke !! i pędzi przez miasto i krzyczy na pieszych że mają czelność chcieć przejść przez pasy...MASAKRA

Ja ostatnio miałem przyjemność jadąc Wojska Polskiego w stronę kauflandu zatrzymywać się drastycznie, bo paniunia sobie weszła na jezdnię, gadając przez telefon. I nawet się nie obejrzała, czy coś jedzie czy nie. Baa nawet na klakson nie zareagowała. A zaznaczę że to nie było na pasach, tylko w miejscu gdzie paniuni akurat pasowało przejść. I co ty na to panie mądry inaczej? Zarówno wśród pieszych jak i wśród kierowców znajdą się jełopy i tyle.

00


ech ~ech (Gość)04.12.2013 12:16

To był wierny kibic Polonii pan Jasiu Śmigielski-będzie go brakować na meczach.

00


lokalny ~lokalny (Gość)04.12.2013 15:15

Byly pracownik piomy. Biedaczek dwa miesiace temu przeszedl na zasluzona emeryturę

00


xxxx ~xxxx (Gość)04.12.2013 17:36

"lokalny" napisał(a):


Rudy donald już się cieszy że zagrabi jego składki które opłacał przez całe życie

00


sąsiad Piotrek ~sąsiad Piotrek (Gość)04.12.2013 17:56

"pytong" napisał(a):


Rozmawiałem z nim parę minut po 10-tej był trzeźwy tak dla wiadomości a wczorajszy poprawi piersiówką i półtora promila też pokaże po paru minutach żaden wyczyn a Jasiu do takich co przy 1.5 promila w poziomie chodzą nie należał wina jest tylko i wyłącznie kierującej to co robiła nie mogło się inaczej skończyć szkoda tylko że Janka to spotkało bo to dobry sąsiad był!

00


Pogrzeb (*) ~Pogrzeb (*) (Gość)05.12.2013 11:33

Kiedy Pogrzeb??

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat