metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Emilian ~Emilian (Gość)05.06.2023 22:10

Logowanie telefonu i sprawca ma ciepło,kwestią czasu jak będzie kwiczeć

20


.... ~.... (Gość)06.06.2023 09:41

Jakie postępy w sprawie?

20


Blake Blakeranga05.06.2023 20:39

Sam jestem kierowca i rowerzysta. Zawsze staram sie wyprzedzac drugim pasem ze sporym zapasem, bo maly ruch kierownicy przeciez nic nie kosztuje. No ale minimum wyobrazni przestrzennej to cos, co wielu kierowcow przerasta - sam pare razy bylem wyprzedzany na centymetry. Dlatego od jakiegos czasu zaczynalem jezdzic metr od pobocza, zeby przypadkiem wyprzedzajacy nie probowal sie "wcisnac" na trzeciego, co tez juz przerabialem.

60


***** * ~***** * (Gość)06.06.2023 08:00

Moze ktos jest w temacie.Do czego sluza kamery na skrzyzowaniach w miescie?Czy material jest nagrywany czy tylko podglad na biezaco?

02


bn ~bn (Gość)05.06.2023 13:49


Przecież Chojniak przed wyborami dwa razy obiecał że wybuduje ścieżkę rowerową do Koła i co? tyle lat upłynęło i ścieżki nie ma.

90


Ja ~Ja (Gość)05.06.2023 13:47

Na Zalesickiej jest ścieżka rowerowa, pomimo tego rowerzyści najczęściej jadą jezdnią, szczególnie w godzinach szczytu

50


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat