metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
śmiech ~śmiech (Gość)wczoraj, 11:44

Uwaga: rowerzysta ma "plecy"

17


Ja ~Ja (Gość)wczoraj, 11:45

Przejście dla pieszych, bo widać po znakach. Mandat dla rowerzysty!

77


Gogle ~Gogle (Gość)wczoraj, 11:21

Czemu piszecie takie bzdury ze jechał poprawnie.po pasach na przejściu to jest poprawnie?

78


Piotrko ~Piotrko (Gość)wczoraj, 11:19

Mandat rowerzyscie dowalić konkret.

411


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)wczoraj, 11:57

Dobry kozak, chciał nad busem myknąć

25


zorro ~zorro (Gość)wczoraj, 12:00

z tego co widać to jechal Słowackiego i zablokowal się o koło samochodu zostając na pasy wciągniety

71


ex piotrkowiak ~ex piotrkowiak (Gość)wczoraj, 12:04

jeśli jechał ulicą, to prawidłowo. Jeśli chodnikiem, to mandat, a ponieważ nie ma OC, to zapłaci za naprawę busa!!!

51


ex piotrkowiak ~ex piotrkowiak (Gość)wczoraj, 12:07

napisałem już co trzeba, jednak patrząc po zdjęciach i czytając opis dałbym 1000 mandatu autorowi.

53


~ ~~ (Gość)wczoraj, 12:38

Tak z ciekawości, gdzie jest centrum Piotrkowa, bo wydawało mi się że jadąc od centrum w kierunku Starego Miasta nie mija się Młynarskiej ?

40


Andrzej1 ~Andrzej1 (Gość)wczoraj, 12:39

ulicą Słowackiego od centrum w kierunku Starego Miasta. Od kiedy A,Krajowej to centrum? Albo jechał Młynarską w kierunku Narutowicza, wtedy wina kierowcy auta. Albo śmigał po chodniku to wtedy wina rowerzysty. Jak policjanci mają inny kapownik to iść do sądu.

31


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat