metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ddf ~ddf (Gość)07.01.2014 10:58

W końcu nie będę się bał wyjść na ulicę! Brawo nasi dzielni stróże prawa!

00


ala. ~ala. (Gość)07.01.2014 11:49

Dozór policyjny co za dno zamykają ludzi za długi a tu dozory porażka.

00


we ~we (Gość)07.01.2014 11:55

"ddf" napisał(a):


dobra prowokacja

00


DUCHPRAWDY ~DUCHPRAWDY (Gość)07.01.2014 11:57

z jakiej racji marihuana jest nielegalna??? przecierz to zwykla roslina która jest na tej planecie dłużej niż człowiek. prawo ustalją ci którzy chca znizczenia gatunku ludzkiego. alkohol to najgorsza rzecz poza bomba atomową wymyslona przez człwoieka. i jest sponsorowana przez wszystkie środkowiska. oby tak dalej. niech pijamni kierowcy zabijaja kogos co chwilę, nalepiej tych co ustalają te prawa i icgh rodziny.
W SKRÓCIE MOWIĄC - WEZCIE SIĘ OSŁY ZA ALKOHOL

00


ddd ~ddd (Gość)07.01.2014 12:34

Ogarnij się. Dlaczego ktoś miałby zakazywać alkoholu? Każdy DOROSŁY człowiek powinien mieć możliwość wyboru co chce robić ze swoim życiem. Ktoś chce palić fajki, pić alko, palić marihuanę czy wciągać koks? Proszę bardzo. Ktoś chce być abstynentem? Też proszę bardzo. Niestety jeszcze wiele lat minie zanim ludzie w tym kraju zrozumieją, że nie ma sensu zakazywanie dorosłym ludziom jakichkolwiek używek. Przez to zamykamy tysiące ludzi do więzień, a mafie liczą zyski.

00


facet ~facet (Gość)07.01.2014 21:13

"Każdy DOROSŁY człowiek powinien mieć możliwość wyboru co chce robić ze swoim życiem." - jak powiedział ~ddd - jak chce robić co chce, niech opuści nasz system - w którym szkołę masz za darmo, opiekę medyczną i dostęp do internetu. Oddaj pieniądze, które dostałeś za darmo od reszty społeczeństwa i możesz się przesiedlić do lasu, nie korzystając z pomocy medycznej czy chodnika i asfaltu. Wtedy będziesz wolny. A skoro zdecydowałeś się, że nie oddasz zainwestowanych przez resztę społeczeństwa w twoją osobę pieniędzy - to wykorzystaj, to czego cię nauczono, a raczej próbowano nauczyć - ale nie wyszło i rób co powinieneś - czyli, bądź FACETEM. A facet, wie co to honor, bycie czystym i dba o innych. Ale teraz facetów jest coraz mniej...

00


na_wygnaniu_z_PT ~na_wygnaniu_z_PT (Gość)07.01.2014 21:42

Najgłupszy adwokat wybroni tego 28-latka z uprawy konopi...u 28-latka w szafie znaleźli sprzęt przystosowany do uprawy konopi indyjskich. Urządzenie zrobione było z dwóch brytfanek do pieczenia ciasta połączonych łańcuchem...
A może zrobił sobie własnej roboty solarium???
Tylko po cholerę ten łańcuch??? Szczegół nie do odparcia na zarzut uprawy konopi???
Boszszsze... Czy to Policja tak przekazuje informacje pismakom, czy pismaki sami tworzą takie bzdury???

00


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)08.01.2014 17:40

"facet" napisał(a):
jak chce robić co chce, niech opuści nasz system - w którym szkołę masz za darmo, opiekę medyczną i dostęp do internetu. Oddaj pieniądze, które dostałeś za darmo od reszty społeczeństwa i możesz się przesiedlić do lasu, nie korzystając z pomocy medycznej czy chodnika i asfaltu. Wtedy będziesz wolny. A skoro zdecydowałeś się, że nie oddasz zainwestowanych przez resztę społeczeństwa w twoją osobę pieniędzy - to wykorzystaj, to czego cię nauczono, a raczej próbowano nauczyć - ale nie wyszło i rób co powinieneś - czyli, bądź FACETEM. A facet, wie co to honor, bycie czystym i dba o innych. Ale teraz facetów jest coraz mniej...


Nie bardzo wiem, co ma honor do słabości (nałogów). Honor, to pojęcie tyczące się zupełnie innych rzeczy. Ale nie o tym chcę pisać. Przede wszystkim jestem zaskoczony, że ciągle jest tylu ludzi przekonanych, że edukację czy opiekę medyczną mają za darmo. Nie wiem, skąd za darmo masz internet, bo ja za swój muszę płacić bezpośrednio (czyli nie poprzez podatki). Myślenie, że społeczeństwo "inwestuje" w Twoją, czy moją osobę pieniądze, jest szczytem naiwności. Ale (zapewne niechcący) napisałeś coś bardzo ważnego. Potwierdziłeś jasno i wyraźnie, że za cenę (przymusowej) pozornej "darmowości" powinniśmy się całkowicie zrzec swojej wolności i bez szemrania w pełni dostosować się do z góry narzuconych reguł. Nawet jeśli te reguły nie mają logicznego uzasadnienia - zamiast logiki o wszystkim decyduje "legalność" i "nielegalność".
Ograniczenia powinny dotyczyć tego, co możemy wyrządzić innym ludziom (czyli możliwości krzywdzenia innych osób), a nie swobodnego dysponowania swoją osobą i swoim własnym ciałem! Mam nadzieję, że wyraziłem się na tyle jasno, że "facet" to zrozumie...
***
Tak swoją drogą to mamy świetny przykład, jak zabronienie czegoś pobudza w ludziach kreatywność. Te brytfanki są niezłe... :) Domyślam się, że zadaniem ich było odbijanie światła i kierowanie go na roślinki. Łańcuch zapewne służył do podwieszania, by światło padało z góry. Tak na marginesie, to to "urządzonko" jest jednocześnie zobrazowaniem faszystowskiej polityki UE - w oprawy są powkręcane "jedynie słuszne" świetlówki! Zastanawia mnie, czy gdyby facet powkręcał tam tradycyjne żarówki, to czy policjanci skupiliby się wyłącznie na "nielegalnych" roślinkach, czy też dołożyliby facetowi za stosowanie "nielegalnego" oświetlenia, i próbowali się dowiedzieć, skąd je wziął? :) Dziś to jeszcze żart, ale za parę lat kto wie, czy na tym portalu nie będą się pojawiały informacje, że kogoś aresztowano, bo znaleziono u niego w mieszkaniu żarówkę, albo termometr rtęciowy...

10


Fighter ~Fighter (Gość)08.01.2014 21:01

Najlepszym przykładem, tego, że Al Bundy ma rację, jest trzeźwość motorniczego z Łodzi. Przecież facet wiał wolną wolę wypić flaszkę wódki - chciał i wypił. Chłopaki chcieli dragi, to wzięli. Tylko chciałbym zobaczyć jak Bundy przejeżdża rowerem przed siecento, za kółkiem którego siedzi naćpany kierowca! Niech wszyscy biorą, a na przejścia póśćmy matki z dziećmi, żeby już takich gości nie wychowały! Sorry Bundy, jak czasem lubię twoje posty to 1:0 dla "faceta". Jak motorniczy chce pić, to niech się upije, ale daleko stąd!

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga09.01.2014 10:13

"Al-Bundy" napisał(a):
Zastanawia mnie, czy gdyby facet powkręcał tam tradycyjne żarówki, to czy policjanci skupiliby się wyłącznie na "nielegalnych" roślinkach, czy też dołożyliby facetowi za stosowanie "nielegalnego" oświetlenia, i próbowali się dowiedzieć, skąd je wziął? :)

Nie sądzę, żeby na to wpadli. Oni są ciemni jak tabaka w rogu. Przykład: wczoraj po godz 13. w Łodzi na ul. Rzgowskiej przy Dachowej stał policjant z radarem. Tak był skupiony na łapaniu przekraczających prędkość, że zupełnie nie zwracał uwagi na samochody wyprzedzające na skrzyżowaniu i przejściu dla pieszych. Co ciekawe, jakieś 2 miesiące temu właśnie na tym przejściu zginął 19-latek potrącony przez samochód kierowany przez pijanego kierowcę.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat