metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jojo ~jojo (Gość)12.02.2023 12:45

To nie człowiek to bydle omyłkowo nazywane człowiekiem.Współczuje jego rodzinie ,że z takim prostakiem muszą mieszkać.Straszne musiał mieć dziecinstwo skoro go miłości nie nauczyli.

151


Gość z batem ~Gość z batem (Gość)12.02.2023 10:41

Ja też mam takiego kota podrzutka i psa co też był na wakacjach. Takich pseudo ludzi po potężnej chłoście przywiązać w lesie z gołym zadkiem i już

161


Bolek ~Bolek (Gość)12.02.2023 17:44

Mojego kociaka wyrzucono z samochodu na ulice piotrkowa miał 4 tygodnie przyszedł właśnie na mój taras dziś jest z nami prawie trzy lata kochamy go a on nas i nie chce myśleć co by było gdyby nie zboczył do mojego ogródka co by się z nim stało

131


Smutna ~Smutna (Gość)12.02.2023 19:49

Lepiej pomagać zwierzętom niz człowiekowi,zwierze sie w prxyszłości odwdzięczy miloscia...

121


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.02.2023 15:30

Dokładnie bo człowiekowi nie chcą pomagać a zwykły kot ma pomoc od ręki. Karetka często odmawia przyjazdu do chorego. Więc na co idą nasze składki? Pytam się!

68


97-300 97-300ranga12.02.2023 11:54

A kto pomaga bezdomnym , pomagajcie ludziom dopiero później zwierzętom.

522


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)12.02.2023 15:28

Ja to bym karała takich pozbawionych sumienia dwoma karami: solidną karą grzywny i publiczną chłostą na goły zadatek, przywiązany do pala w Rynku Trybunalskim.

151


go?ć_dorota ~go?ć_dorota (Gość)14.02.2023 08:23

Klka miesiecy temu, we Wlodzimierzowie, okazalo sie ze sasiedzi, powiesili na mojej furtce w pudelku kocieta jeszcze karmione przez kocice.Byla policja, zupelnie bez reakcji.Wobec tego wykarmilysmy i znalazlysmy im domki. W ten sposob sasiedzi pozbyli sie kosztow. A przeciez jest wiele sposobow by zachowac sie jak czlowiek.Wystarczyloby zeby nie bylo nikogo w domu przez dobe, kotki na pewno by nie przezyly. Patologia w stosunku do zwierzat przeraza.

21


GOŚĆW ~GOŚĆW (Gość)13.02.2023 10:07

Wystarczy zakaz trzymania kotów w blokach, zakaz robienia z mieszkań klatek i nie będzie wyrzucania i wywożenia kotów.

44


Mila ~Mila (Gość)12.02.2023 14:37

Jesteśmy tacy wierzący i tak praktykujący ale szanować braci mniejszych to już nie gdzie współczucie miłosierdzie i szacunek dla tego co stworzone przez Boga - tylko na pokaz modlitwa chodzenie do kościoła bieganie z różańcem a pomoc bezbronnym? To niewygodne

161


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat