metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gość 2 ~Gość 2 (Gość)08.02.2018 17:09

Może porozmawiają jak smrodzą całą okolicę.

73


gość ~gość (Gość)08.02.2018 19:30

Mam jakie ładne goloneczki.

21


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)08.02.2018 15:59

Jak ładnie się te świnki przytulają, a tu przyjdzie jakiś rzeźnik, zabije jedną z drugą i przerobi na parówki. Żal patrzeć.

62


gość ~gość (Gość)08.02.2018 22:28

Przyjadą pisowcy i powiedzą że wina asf to poprzedniego rządu. Żenada

55


młody rolnik ~młody rolnik (Gość)08.02.2018 19:54

Komu potrzebne są kolejne spotkania w wiadomej sprawie;jak zwykle ci sami pogadają,pogadają to samo wkoło ,a i tak większość kosztów i tak poniosą rolnicy.

20


Witek ~Witek (Gość)09.02.2018 08:16

Zastanawia mnie jedno nigdzie asf nie ma tylko u nas a może jest tak by wyeliminować nasze rolnictwo z rynków. Skoro nas opryskują bez naszej zgody to jaki problem jest z rozpylanie zarazków asf . Druga sprawa to polska wieś popełnia ten sam błąd i powielane są wzorce z zachodu produkcja na masową skalę i zatruwanie środowiska gnojowicą przecież to bomba ekologiczna a trucicieli przybywa i bezkarnie wylewają gnojowicę kiedy któremu pasuje i nie zważają nawet na upały. Gnojowica powinna trafiać do biogazowni a nie na pola jest ustawa ale dotąd żadna nie powstała by odbierać gnojowicę Takie rolnictwo tylko szkodzi środowisku a produkcja zwierzęca jest zatruta w trakcie hodowli antybiotykami i cholera wie czym jeszcze bo dla pseudo bogaczy zysk się liczy a nie społeczeństwo dlatego w sklepach nie kupuję zatrutej żywności

31


gość ~gość (Gość)08.02.2018 19:22

Jedynym wyjściem jest źli realizowanie prawa do posiadania broni dla rolników. Rolnicy sami sobie poradzą z dzikami

10


gość ~gość (Gość)09.02.2018 12:26

Jak kogoś ten temat nie dotyczy to niech sie nie wypowiada i siedzi w swojej norze

02


gość ~gość (Gość)10.02.2018 10:23

Po co gadać trzeba działać

00


LukaszBONQ ~LukaszBONQ (Gość)10.02.2018 11:05

Wiceminister Romanowski - główny koordynator ds walki z asf - stwierdził wczoraj, że kukurydza jest rośliną wysokobiałkową a locha dzika prosi się trzy razy rocznie. Paradoksalnie kilka chwil wcześniej zarzucił obecnym rolnikom iż nie rozumieją zasad rekompensat. Jeżeli takie nieuki będą odpowiedzialne za zwalczanie asf-u w Polsce to mamy szansę pobić trzydziestokilkuletni rekord Hiszpanów w walce z tą chorobą

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat