metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
goœć_pola ~goœć_pola (Gość)30.12.2022 13:08

Masło maślane..nic nie rozumiem

50


cynik ~cynik (Gość)30.12.2022 13:12

No tak. Widać od razu jak "dobra jest wola porozumienia" obu stron. Tak daleko jest z Łodzi do Piotrkowa i na odwrót ,że trzeba w y s y ł a ć formę papierową. A nie wystarczy wsadzić tyłki w auto kilku odpowiedzialnych urzędników czy to ze starostwa czy urzędu Marszałkowskiego i w ciszy gabinetów omówić wszelkie niedomówienia bez dostępu do mediów. A dopiero później głosić to czy owo. Widać ,że tu nie chodzi o dobro pacjentów tylko kto kogo up....li a na tym najgorzej wyjdą pacjenci i pracownicy szpitala.

140


U nas bez zmian ~U nas bez zmian (Gość)30.12.2022 14:59

Tak tak bujajcie się panowie - wam na konto co miesiąc wpływa kasa za to bujanie -a ludzie nic was nie obchodzą

100


Anna J ~Anna J (Gość)30.12.2022 18:51

Generalnie stan służby zdrowia w Piotrkowie jest założony. W Piotrkowie powinny funkcjonować dwa oddziały położnicze jak to miało miejsce kilka dobrych lat temu. Piotrków obsługuje nasze miasto jak i sąsiednie gminy także aby zapewnić kobietom i dzieciom godziwe warunki powinny być dwa oddziały. Wracamy ciagle do średnowiecza.
Kolejna sprawa. Na tak duże miasto i sąsiednie gminy jedna placówka nocnej opieki medycznej funkcjonuje jedynie przy ulicy Wolborskiej i dyżuruje tam jeden lekarz internista i jeden pediatra. Na całe miasto i okolice. Jest to żałosne. Na korytarzu nie ma rzadnej wentylacji. Brakuje miejsc dla oczekujących. Nie ma miejsca do rozebrania czy przebrania noworodka, w toalecie nie ma papieru toaletowego ani mydła ani ręczników ani ba nie ma nawet cieplej wody w kranie. Kolejki do specjalistów w Piotrkowie są ogromne. Nasuwa się pytanie gdzie są pieniądze podatników ! Składki ZUS i zdrowotne coraz wyższe a opieka zdrowotna coraz gorsza :/

90


goœć_pietrek ~goœć_pietrek (Gość)30.12.2022 14:09

Starostwo zawaliło temat szpitala i teraz udaje Greka...

165


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)30.12.2022 21:05

Otwierano z pompą po to by zamknąć co to za centrum położnicze skoro sprzętu nie ma jak tylko mały problem lub podejrzenie wywożą do Matki Polki a tam jeszcze gorsze dziadostwo redakcja ma wątpliwości służę informacja jak to się pięknie nasi lekarze zajmują pacjentkami tylko kasiora się liczy by przychodzić prywatnie a w pseudo pandemii porada na telefon byle kasę ktoś doniósł to i zwolnienie na odległość się wystawi.
Nie chodzi mi o złośliwą krytykę ale na zwrócenie uwagi przez media co w tym mieście się dzieje lekarze rodzinni już wcale nie leczą a wypychają ludzi do szpitala bez diagnozy to jest własnie problem diagnostyki w tym mieście wiec jak się nie wie co choremu jest to jak chce się go leczyć?.
Byłem na SOR przyjmowany do szpitala skierowanie wystawione bo wystawione miła obsługa zaskoczyła mnie ale co z tego nie bierze się pacjenta jako całości tylko zajmują się np. sercem i nawet nie próbuje się szukać przyczyny dlaczego tak się dzieje chcąc podpowiedzieć przyczynę to nikt nie bierze pod uwagę co pacjent mówi i efekt pomocy jest żaden. Ja już CT czy rezonansu w tym mieście nie robię złapałem dwa razy na przepisaniu słowo w słowo starego wyniku jako nowy więc szkoda mojego czasu. To po to im komputery potrzebne w służbie zdrowia do tego zdjęcia nie ma kto opisać poprawnie. Mój lekarz rodzinny ma jedno zadanie pisać leki takie ja chcę i od kiedy sam się leczę efekt jest.
Pandemia pokazała drugie oblicze służby zdrowia wiec moje zaufanie spadło do poziomu mniej niż zero.
Kto ma styczność z piotrkowską służbą zdrowia mówi jedno omijaj Piotrków z daleka za to Bełchatów musi poprawiać wszystkie błędy po naszych medykach

90


jedno słowo: ~jedno słowo: (Gość)31.12.2022 10:32

żałosne!

60


maddox maddoxranga31.12.2022 11:59

To jest żałosne. Przypominam że szpitale w Piotrkowie obsługują prawie 170 tysięcy ludzi z miasta oraz powiatu. Skandalem jest, że przy takiej liczbie potencjalnych pacjentów mamy tak żałosną organizację SZ.

60


Eryk ~Eryk (Gość)31.12.2022 11:43

Koniec pisowskiej władzy blisko bo to co się w kraju wyprawia to tragedia

63


oko ~oko (Gość)31.12.2022 09:04

To skutki działania PSLu w powiecie piotrkowskim

81


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat