metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
RADIO ~RADIO (Gość)09.08.2013 11:30

"Dlatego" napisał(a):

RADIO TEŻ NIE JEST NIEZALEŻNE,TO WIDAĆ SŁYCHAĆ I CZUĆ.

00


obserwator ~obserwator (Gość)09.08.2013 11:36

"piesek" napisał(a):

Ja również ,myślą ,że cały Piotrków zawojowali.Z 9 tys podpisów zostało Niewiele Ponad 6 tys.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga10.08.2013 09:23

"Afera" napisał(a):
Dziwne jest, że właśnie, samochody jeździły już po przekopie. Pomiędzy ulicami AK, a torami była pizzeria z flagą USA i samochody musiały ją omijać. Było zwężenie do ulicy dwukierunkowej.

Bo Twój guru Chojniak nie miał pieniędzy na dokończenie tej drogi.

"obywatel" napisał(a):
Dziwne,że kupił oficynę przy obecnej Al.Kopernika,w której przez krótki okres był pub a póżniej sprzedał z zyskiem Miastu bo robili dwupasmówkę,czyżby wiedział wcześniej o planach?

Ty chyba z Mierzyna jesteś, bo nie znasz nazw ulic w Piotrkowie Trybunalskim. Ulica, o której piszesz to Aleje marszałka Józefa Piłsudskiego. Plany jej budowy były już 35 lat temu, ale brakło kasy. Urzędasy zaspali z wykupem gruntów i tyle. Dobrze, że Rżanek i Witaszczyk doprowadzili do przebicia wiaduktów pod torami jeszcze za czasów województwa piotrkowskiego, bo inaczej jeździlibyśmy nadal pod starym wiaduktem na ul. Narutowicza, tak jak to było tymczasowo.

Komentarz był edytowany przez autora: 10.08.2013 09:29

00


martens ~martens (Gość)10.08.2013 09:38

"ALEX" napisał(a):
JA NIE IDĘ I MOJA CAŁA WIELKA RODZINA TEŻ NIE BO W TEN SPOSÓB DAJEMY POPARCIE NASZEMU PREZYDENTOWI!!!


nie musisz krzyczeć.

00


ares1 ~ares1 (Gość)10.08.2013 09:51

"ALEX" napisał(a):
Ty uważasz,że ludzie tutaj tacy ciemni są?


Niektórzy tak :)))

00


nie idę na referendum!!!!! ~nie idę na referendum!!!!! (Gość)10.08.2013 09:55

"Aska" napisał(a):
Każdy,kto popiera Prezydenta wie,że na referendum IŚĆ NIE NALEŻY.


Też nie ide na referendum! Nie po to głosowałem na Chojniaka 2 razy by teraz Go odwoływać! W ostatnich wyborach to WIEKSZOŚĆ Piotrkowian oddała głos na K,Chojniaka. PIO nie mówce mi że te 6 tysiecy podpisów to większość ( Ci ludzie nie wiedzieli pod czym sie podpisali).
Piotrkowianie znaja doskonale elite: Dzwonnik, Matusewicz, Mackowiak, Pampuch...
I Ja mam teraz oddac swój głos na nich?????????? Takim ludziom nie zaufam!!! Jestem, byłem i bedę za K.Chojniakiem!

00


ogloszenie ~ogloszenie (Gość)10.08.2013 11:36

Papież czytając teksty na tym forum w obronie wielebnego Chojniaka Krzysztofa postanowił wyświęcić go w najbliższą niedzielę. On przecie taki dobry dla narodu piotrkowskiego, pieniądze rozdaje biednym z swej limuzyny. Dzieci głaszcze po główkach w szkołach zastawionych pod kredyty, z każdym się przywita i przytuli. Tam i tu asfaltem poleje, drogę zrobi, wstęgę przetnie. Istny bożek nam się objawił dobroczyńca Krzysztof. Niech ręka obcięta zostanie na rynku tego, co to podniesie ją albo złe słowo powie na Krzysztofa. A tych od referendum to po katolicku spalić należy a wcześniej wychłostać przed urzędem na oczach jaśnie nam panującego. A ich majątki i pieniądze wszystkie na nową limuzynę dla Krzysztofa przeznaczyć, Króla naszego. Oto Piotrków sprawiedliwy jest i prawy. Amen

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga10.08.2013 12:21

"nie-ide-na-referendum" napisał(a):
W ostatnich wyborach to WIEKSZOŚĆ Piotrkowian oddała głos na K,Chojniaka.

Masz giertychową maturę? Głos na Chojniaka oddała większość głosujących, a nie większość piotrkowian.
Może masz bana na google albo wykorzystałeś już limit darmowych wyszukiwań, więc podaję link:
http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/100000/106201.html#tabs-3[cytat]Liczba wyborców 62 629

http://wybory2010.pkw.gov.pl/geo/pl/100000/106201.html#tabs-6

Cytuję:
1 Chojniak Krzysztof Andrzej 44 wyższe techniczne Piotrków Trybunalski, nie należy do partii politycznej 16183

Po wykonaniu prostego dzielenia mamy: 16183/62689 = 0,2581.
Na Chojniaka głosowało 25,8% piotrkowian uprawnionych do głosowania, więc nie wyjeżdżaj tu z kłamstwami o większości.

Komentarz był edytowany przez autora: 10.08.2013 12:22

00


martens ~martens (Gość)10.08.2013 12:38

"nie-ide-na-referendum" napisał(a):
nie mówce mi że te 6 tysiecy podpisów to większość ( Ci ludzie nie wiedzieli pod czym sie podpisali).


sugerujesz,że nie wiedziałem pod czym się podpisuje?

00


tutaj tutajranga10.08.2013 15:52

Tak, martens. Stara, dobra szkoła: trzeba unieważnić te listy tak, jak się unieważnia ślub kościelny; podpisujący się byli niepoczytalni i nie wiedzieli, co czynią. Listy nieważne i szlus.

00


Nowy komentarz
reklama

Pozostałe watki

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat