metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ola ~Ola (Gość)31.07.2013 20:00

"Mala" napisał(a):

"Mala" napisał(a):

Przecież właśnie o to chodzi,żeby korzystać z środków unijnych i co PIO wytyka Prezydentowi na każdym kroku.Miasto nie jest w stanie finansować dużych inwestycji z własnego budżetu i musi brać kredyty i cała Polska robi to samo,czy to coś złego?W ten sposób wykorzystuje się środki unijne.

00


ariel ~ariel (Gość)31.07.2013 20:05

"tutaj" napisał(a):

Jedź sobie człowieku w stronę Sulejowa i zobacz ile jest po drodze zjazdów i wjazdów na prywatne posesje.Atrakcja atrakcją ale czy bezpieczna?Dawno temu nie było tyle samochodów co obecnie i co byś proponował?co 5 minut szlaban?

00


Aśka ~Aśka (Gość)31.07.2013 20:10

"ares1" napisał(a):

To jest hipokryzja lub masz kłopoty ze wzrokiem.Jak nie kijem to pałką,tak najlepiej.

00


Aśka ~Aśka (Gość)31.07.2013 20:22

"ares1" napisał(a):

Mało Ci kultury?,przecież nie tak dawno niektórzy krzyczeli,że za dużo imprez kulturalnych.Myślę,że powinieneś wyjechać gdzieś na dłużej,może po przyjeździe doceniłbyś uroki naszego miasta tak jak ja.Powinieneś jechać choćby do Piaseczna.Znam stamtąd ludzi,którzy jak przyjeżdżają do Piotrkowa za każdym razem się zachwycają.Myślę,śledząc Twoje wypowiedzi,że z natury jesteś malkontentem.

00


solar ~solar (Gość)31.07.2013 20:28

"Kulturka-co" napisał(a):

Brawo Kulturka,masz rację,zwłaszcza w ostatnim zdaniu.

00


mieszkanka ~mieszkanka (Gość)31.07.2013 20:38

PIO to zakłamani ludzi rządni władzy chcą zniszczyć najlepszego prezydenta który jest wspaniałym gospodarzem. niech ten pampuch i jego ludzie zajmą się czymś pożytecznym

00


Aga ~Aga (Gość)31.07.2013 20:46

"ares1" napisał(a):

Ja wcale nie chcę negować, że zabiegałeś o kolejkę. Ja też mam do niej sentyment. Mieszkam w bliskim sąsiedztwie ulicy Sulejowskiej i kolejkę widywałam niemalże z podwórka. Pamiętam ten gwizd, gdy dojeżdżała do przecinających tory ulic. Jako małe dziecko za każdym razem na ten dźwięk wybiegałam na podwórko, żeby zobaczyć ciuchcię. Jako starsza, po torach wracałam ze szkoły do domu... Wiem zatem o czym mówisz. Wiem również od kiedy rozpoczął się demontaż torowiska. I termin ten na pewno nie zbiega się z poprzednią kadencją obecnego prezydenta. Ja naprawdę szanuję Twoje uczucia, ale co do dat likwidacji torowiska nie zgadzam się z Tobą. Być może tabor kolejowy jeszcze istniał, ale po czym miał jeździć? A tak dla przypomnienia podam jeden link. Mam nadzieję, że się otworzy:) http://750mm.pl/index.php?topic=578.0 Ja wchodzę bez problemu. Pozdrawiam.

00


piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)31.07.2013 21:20

Ale ten Pampuch cwany, karierowicz niespełniony, proponuje Panu Prezydentowi dymisję bo boi się, że frekwencji nie bedzie i wszystkie ich starania (z tymi turnymi staczami co to podpisy zbierali)będą o d...ę potłuc.

00


Nie idę ~Nie idę (Gość)31.07.2013 21:33

"Aska" napisał(a):

Tak, to typowy człowiek na "nie". Jest impreza, źle, nie ma - jeszcze gorzej.;)

00


Aga ~Aga (Gość)31.07.2013 21:45

"ares1" napisał(a):

Nieee:) ja to całkiem inna branża, ale lubię wiedzieć co się wokół mnie dzieje. A tak na marginesie, dlaczego, jeśli trafi się ktoś zorientowany to zaraz musi być pracownikiem UM?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat