Proponuję protestującym kupcom sprawdzić o której pan prezydent przyjeżdża do pracy i czy przechodzi przez jezdnię w miejscu do tego wyznaczonym.
Szuka oszczędności, niech więc zacznie od siebie i zrezygnuje z limuzyny z szoferem ...
Obniszki czynszu by chcieli a we wtorki i piontki nie sprzątajom.Całe chałdy śmieci sie walajom i tego nie widzom?
Kupcy powinni za zakupiony towar dawać paragon. Bo jakoś nigdy mi się nie zdarzyło go dostać! Może jakaś policja skarbowa powinna sprawdzać tych kupców.
Śmiechu warte,za drogo dla nich,a zskąd maja te chałupy wybudowane,każdy ma swój samochod,wakacje 1 czy 2 razy w roku,i inne atrakcje,z nieba im chyba spada.
Oczywiście w TV Piotrków tylko wzmianka i awaria i bez komentarza nagle coś się zawiesiło ha ha ha telewizja tak samo obiektywna jak radio
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!