metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
midas ~midas (Gość)30.05.2014 13:03

w tej całej akcji najmniej chodzi o bezpieczeństwo kogokolwiek a najwięcej o podniesienie statystyk, tyle w temacie niech mi tylko nie mydlą oczu swoja rzekoma troską.

91


ddd ~ddd (Gość)30.05.2014 13:19

Najwazniejsze, że hajs się zgadza.

30


poi ~poi (Gość)30.05.2014 13:21

po statystykach wykroczen popelnianych przez kierowcow samochodow widac dlaczego niechronieni uczestnicy ruchu nie sa chronieni.

30


on a ~on a (Gość)30.05.2014 13:40

Cytuję:
niech mi tylko nie mydlą oczu swoja rzekoma troską

Co by nie robili to zawsze źle?

11


eryk_klaptonow ~eryk_klaptonow (Gość)30.05.2014 13:44

A czy nie zastanawiające jest to, jak łatwo jest te statystyki podnieść? Poza tym uważam, że rowerzyści jeżdżący po chodnikach i przejściach dla pieszych powinni być karani regularnie i skrupulatnie.

50


P51 ~P51 (Gość)30.05.2014 13:46

"on-a-" napisał(a):
Co by nie robili to zawsze źle?


Jeśli robią-to tylko dobrze.
Ale "robią" w zasadzie tylko "akcyjnie", z doskoku-kilka razy w roku. W pozostale dni odwracają głowę i udają,że nie widzą...

20


v ~v (Gość)30.05.2014 14:09

A ilu pieszych dostało mandaty za chodzenie po ścieżkach rowerowych?

61


Akcja pod jojem ~Akcja pod jojem (Gość)30.05.2014 14:11

Interesuje mnie akcja żulerka. Podnoszenie bezpieczeństwa przechodniów przy bramach ,skwerach, ulicach. Akcja zbieramy psie kupy. Akcja burasy parkują na trawnikach. Akcja zatrzymać pędzący motocykl 150km na
Słowaka. Akcja bączek wioch-furą o 12 na parkingu, akcja nie dokarmiaj gołębi w centrum bo srają. Jeszcze parę akcji mam do zaoferowania. tylko to są akcje gdzie potrzeba pracy operacyjnej, obserwacji. A na to niema sił i środków dlatego kierowce, pieszego i babcię z rzodkiewka łatwiej złapać a i kasa jest od reki. Tyle w temacie akcji.

60


? ~? (Gość)30.05.2014 14:44

Proszę zwrócić uwagę przy przejściu dla pieszych przy DH MISTER notorycznie zastawione przez samochody jakis VIP (drogie, eleganckie) auta, ale nie widać czy ktoś wchodzi na przejście czy też nie. Czy nie można karać tych kierowców?

50


Observator ~Observator (Gość)30.05.2014 14:54

Nie wiem dlaczego nie ściga się jadących kierowców, rozmawiających przez komórki. W Piotrkowie to istna plaga! Dołączają do do tej plagi nawet rowerzyści !!! Panowie policjanci - zarobek łatwy i może być obfity! Przy okazji poprawi się bezpieczeństwo innych użytkowników dróg.

120


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat