metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kibic P. ~Kibic P. (Gość)03.05.2016 13:26

Proszę najpierw dobrze sprawdzić informacje np. miejsce w tabeli a później pisać takie farmazony ...

30


brutalny ~brutalny (Gość)03.05.2016 18:09

Jak można komentować mecze kiedy kibole opisują o sobie paszkwile albo ubliżają trenerowi albo zawodnikom. Może sami zaczną grać i najlepszych wprowadzi się do drużyny i będziecie ich opluwać po każdym niepowodzeniu. To nie kibice tylko nałogowi opluwacze, a już miałem wybrać się na mecz.

11


polonia ~polonia (Gość)03.05.2016 18:17

W najczarniejszych snach nie myślałem o takim poczatku rundy wiosennej. Trening ,trening,trening.Przelamanie kiedyś musi przyjść. Cieszy coraz lepsza postawa Baty. Widac ze brakuje mu solidnie przepracowanej zimy. Bo facet w piłkę grać potrafi.Gregor pracuje za dwóch ale brakuje mu wsparcia w ataku. Jutro omega, może w końcu się przelamiemy i cos wygramy...Punkty na wagę złota bo tabela ucieka.

15


Krzych ~Krzych (Gość)04.05.2016 00:24

No to kiedy mamusia zwolni Robsona ?

21


alejaja ~alejaja (Gość)04.05.2016 19:25

Jak na takich kibiców, "na dobre i na złe" to jest znakomita drużyna, nie brać pod uwagę tego co piszą tylko robić swoje, jak nie w tym to w przyszłym roku będzie lepiej. Kilka lat temu na meczu Piotrcovii-Ptak pijany piotrkowski kibic krzyczał na bramkarza "Bodzio" Wyparły że jest beznadziejny i on by lepiej łapał nie mówiąc o innych opluwanych piłkarzach tej drużyny grających do tej pory w ekstraklasie czy I lidze. Takim kibicom to grzech by było dawać drużynę ciągle wygrywającą bo na to zupełnie nie zasługują, może jakąś VII ligę.

10


ja ~ja (Gość)03.05.2016 13:20

Pan Robert Grzesiuk grabarzem piłki nożnej w Polonii. Pan Robert Grzesiuk to drugi Dariusz Dz. t

81


marcio ~marcio (Gość)04.05.2016 20:04

bo Batata to jest taki X-men (nóżki w X jakby ktoś nie skumał) ;-)

11


kwasior ~kwasior (Gość)04.05.2016 19:34

najważniejsze dla kibiców Polonii jest to że w jogo wino pokusa jest tanie.

41


Zedlik ~Zedlik (Gość)03.05.2016 14:51

Już dawno mowilem zmienic trenera!!!!

41


obiektywny piotrkowianin ~obiektywny piotrkowianin (Gość)05.05.2016 07:19

Na czyje konto pracuje to juz chyba wszyscy wiedza...Wyjdź na boisko i zagraj to co Sergio albo chłopaki z Piotrkowianina to wtedy dopiero pogadamy.Szydzić z kogoś to każdy potrafi.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat