metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xy ~xy (Gość)12.11.2008 18:10

Prawica Razem okazała się statystycznie najbardziej leniwą grupą radnych. Biorąc pod uwagę że są jednocześnie grupą najliczniejszą i najbardziej wpływową już wiem dlaczego z Piotrkowa śmieją się dziś w całej Polsce. :(

00


zulu gula ~zulu gula (Gość)12.11.2008 20:34

"Prawica Razem - choć ma największą liczbę radnych - zajęła dopiero czwartek miejsce"
A kto zająć miejsce poniedziałek?

00


roboll ~roboll (Gość)12.11.2008 13:11

No proszę jak Pani Radna Kwiecińska pracuje, otóż nie pracuje, żadnej aktywności nie widać, ale przecie psim swędem do rady się dostała. A my na nieroba podatki płacimy, taka demokracja jest. Podobnie rzecz ma się do Tery, Simy.. ehhh

00


j...k ~j...k (Gość)12.11.2008 14:10

w przychodni rejonowej nr 4 przy ul. Armii Krajowej 11, której p. radna M. Kwiecińska jest kierownikiem, też jej nie ma w pracy bowiem wzięła sobie do końca tygodnia urlop. Pacjenci którzy przyszli ze skierowaniami na pobranie krwi w liczbie około 40 musieli czekać aż przywiozą probówki bowiem mimo, że w poniedziałek 10.11.2008 gabinet zabiegowy był nieczynny, to zapomniano o probówkach. Ot pani kierownik !? Co na dyrekcja szpitala i starostwo powiatowe?

00


witold k ~witold k (Gość)12.11.2008 22:08

Choć ten link jest stary to dobrze pokazuje jakiej radzie służyłem i jakiej chcę - jako płatnik podatków: http://kowalczyk.info.pl/articles.php?id=206

00


luiza ~luiza (Gość)13.11.2008 11:13

Witoldzie k może Ty jesteś inteligentny, ale piszesz jak potłuczony. To prości ludzie czytają, pisz jaśniej, pisz dla nich... To w końcu popierasz Chojniaka, który z Twego gniazda się wywodzi czy przeciw jesteś? Historia pokazuje, że Ty zawsze jesteś przeciw wszystkiemu i wszystkim.

00


witold k ~witold k (Gość)13.11.2008 11:51

"luiza" napisał(a):
To w końcu popierasz Chojniaka, który z Twego gniazda się wywodzi czy przeciw jesteś? Historia pokazuje, że Ty zawsze jesteś przeciw wszystkiemu i wszystkim.


Ufff. A kto powiedział, że świat to permanentna wojna. Pewnie, że mi bliższy Chojniak niż inny. To wcale nie znaczy, że mam tylko i wyłącznie być za. Owszem tak mnie Stwórca urządził, że zawsze jestem przed orkiestrą... to moja wina? Tak jest i koniec. Masz wątpliwości, że proponowane urynkowienie budżetowego rozdawnictwa nie jest nam potrzebne. A, że wytycznych takich nie ma to mi nie wolno wskazywać drogi, która wedle mojego rozumienia jest oczekiwaną. To oczywiste, że obecnie proponowana przeze mnie „Karta Miejska” na masową skalę jest niemożliwa. Ale myślenie a i owszem. Nie lepiej wykorzystać wiedzę Piotrkowian niźli utrzymywać na dietach i innych żołdach pajęczynę.

00


k-o ~k-o (Gość)13.11.2008 13:36

"luiza" napisał(a):
Witoldzie k może Ty jesteś inteligentny, ale piszesz jak potłuczony. To prości ludzie czytają, pisz jaśniej, pisz dla nich...


Jak chcesz się rozerwać, to wejdź sobie na stronę Witolda k: www.kowalczyk.info.pl; rozrywka murowana. Trzeba byłoby zatrudnić kogoś, kto by pisaninę Witolda k na bieżąco tłumaczył czytelnikom z języka polskiego na język... polski!
Dobra jest też notka o wyżej wymienionym na Wikipedii, cytuję: "Witold Kowalczyk (ur. 14 września 1957 r.) - polski polityk, samorządowiec, publicysta, działacz duszpasterstwa zawodowego. Niegdyś działacz podziemnej Solidarności - Grupy Roboczej NSZZ "S", Duszpasterstwa Ludzi Pracy, członek założyciel ZChN, radny RM w Piotrkowie Trybunalskim I i II kadencji." Szczególnie ten "publicysta"...

00


k-o ~k-o (Gość)13.11.2008 13:39

Polecam serdecznie jutrzejszą (piątkową) audycję "O tym się mówi" na falach Strefy FM. Spodziewam się porcji wysoko kwalifikowanego humoru, bowiem przepytywany będzie o ocenę półmetka prezydenta świeżo upieczony wiceprzewodniczący Rady Miasta Tomasz Stasiak.

00


Lucek ~Lucek (Gość)14.11.2008 08:29

Nie zapominajcie, że Stasiak magisterkę teraz zrobił... Lepiej późno niż wcale. W moim przekonaniu nadaje się on jednak tylko do fizycznej roboty. Mnie się akurat rura zapchała, a MZGK już tydzień jedzie. Panie Stasiak może Pan przeczyści...? za dobrą robotę zapłacę. Daj Pan spokój, weź się Pan za uczciwą pracę... dla dobra miasta.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat