metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zxc ~zxc (Gość)19.12.2014 12:49

O czym to świadczy ?
Że mamy d... policjantów..
po co te wszystkie testy, badania..

827


jozek ~jozek (Gość)19.12.2014 13:39

"zxc" napisał(a):


Mam znajomych w Policji i napewno nie są oni debilami.
Natomiast testy i badania podczas rekrutacji są idiotyczne.

96


kibicLudka ~kibicLudka (Gość)19.12.2014 14:19

no chyba czas na dymisję Pana Komendanta po tych wszystkich wydarzeniach za brak nadzoru

82


samobójca ~samobójca (Gość)19.12.2014 14:33

A mnie się wydaje, że facet miał być świadkiem i zaczął sypać kolesi. Więc albo ktoś mu pomógł i upozorował samobójstwo albo go zaszantażowali, że jeśli się nie zabije, to wykończą mu kogoś z bliskich. W Polsce przecież od ok.20 lat grasuje masowy samobójca wśród państwowych urzędników, oficerów, funkcjonariuszy i polityków, co to mają jakieś kłopoty z PRAWDĄ i PRAWEM. I śmieszno i straszno.

59


ja ~ja (Gość)19.12.2014 14:50

A mi sie wydaje, ze chlopak nie wytrzymal bo zapewne nie byl juz w stanie realizowac i tak juz wysrubowanych priorytetow. Statystyka, slupki, mamdaty etc. ciagle zle, ciagle malo .....

233


x2 ~x2 (Gość)19.12.2014 15:36

Jak czytam co niektóre komentarze to mi słabo. .. ale jak widać sa wprost proporcjonalne do olbrzymiej wiedzy o otaczajacym świecie i poziomu inteligencji

30


mc ~mc (Gość)19.12.2014 15:37

Zxc d... to jesteś ty bo taka tragedia a ty piszesz głupoty zastanów się co piszesz .... [b]

20


sk ~sk (Gość)19.12.2014 15:59

Święta to czas trudny dla wielu osób. Patrole ciągle wysyłane są na tzw. " skoczków". Niestety większość realizuje swój zamiar. Również funkcjonariusze nie wytrzymują i dzieje się tragedia.

40


Antoni ~Antoni (Gość)19.12.2014 19:56

Co się dzieje w Tomaszowskiej Policji od kiedy Pan G. Olejnik jest komendantem , korupcja, samobójstwa nigdy tam nie było tak źle !!!!! Dlaczego Panów w KWP nic nie wzrusza w związku z tymi wydarzeniami!!!!!!! Co znowu go przeniosą ciekawe teraz gdzie będzie robił swoje porządki ?

41


GOSC 1 ~GOSC 1 (Gość)19.12.2014 20:19

d... to jestescie wy i nikt wiecej łapówki świadek itp wiecej ogladaj tv i w 11 itp nie wiecie jak było i jak jest nie komentujcie pewnie jeszcze komendant do dymisji hehe jestescie smieszni i nic nie warci to jest wlasnie nasza polska i spoleczenstwo na ludzka krzywde lub nieszczescie nie reagujecie tylko przechodzicie obok a potem komentujecie ....

42


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat