metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
werset ~werset (Gość)29.12.2008 13:46

Od wielu lat dla świętego spokoju oraz w celu zrealizowania jakiegoś nibyprogramu magistrat przekazuje rózne niemałe środki dla instytucji finansowanych przez budżet państwa.Czy przez te lata nie można było szukać innych form pomocy dla policji niż coroczne beznadziejne patrole ponadnormatywne.Największym zaś żulem jest straż pożarna ze swym sztandarowym hasłem-spraęt do nurkowania (w naszym mieście nie ma nawet rzeki).W dobie kryzysu trzeba zweryfikować takie wydatki i nie wyręczać rządu z jego ustawowych zadań.

00


burek ~burek (Gość)29.12.2008 21:26

Rządu się nie wyręcza, ale przy okazji zawsze można sobie kampanię zorganizować. Tu każdy orze jak może.

00


ja ~ja (Gość)29.12.2008 23:02

mogli by odnowiC budynek bo parter zrobiony ale pietra ...o zgrozo !!! co niektóre pomieszczenia przypominają slamsy a toalety również pozostawiają wieeeeele do życzenia !!!
przecież tam pracują ludzie !!! naprawdę mozna mądrze inwestowac kasę !!!!

00


matrix ~matrix (Gość)29.12.2008 23:07

1 miejsce gdzie dochodzi do najcięższych

Moderator: usunięte
to >>>>> PIOTRKOWSKI MAGISTRAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat