metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Dobry samarytanin ~Dobry samarytanin (Gość)12.09.2024 13:31

Ten nożownik już zazna spokoju, kara go spotka prędzej niż się spodziewa

11


Normalny człowiek ~Normalny człowiek (Gość)12.09.2024 11:50

Chciałbym tylko przypomnieć, że obcokrajowcy byli w kraju (i w Piotrkowie) od zawsze. Kto wpuścił romów i wietnamczyków, handlujących na stadionie w latach 90-tych, też Tusk? Zastanówcie się i nie siejcie paniki.

73


Ja ~Ja (Gość)12.09.2024 11:25

Skąd w was tyle jadu. To się nie stało N terenie klubu tylko po za nim. Ponadto takie sytuacje mogą zajść wszędzie. Właściciel nie odpowiada za to co dzieje się po za klubem. Stało się i mogło stać wszędzie i każdemu. Ciekawe kogo byście wtedy obwiniali.

03


go?ć_gosc13 ~go?ć_gosc13 (Gość)12.09.2024 05:25

Ten klub dawno już powinien zniknąć.Czy ten właściciel nie wie co się dzieje w nocy przed tym klubem .Tylko mieszkańcy bloków mogą coś powiedzieć .Zwykła szumowina.A gdzie stróże prawa????

90


Ahtung ~Ahtung (Gość)12.09.2024 09:57

Odradzam ten klub. Co chwila ktoś tam jest dzgany

50


Sroczka44 ~Sroczka44 (Gość)11.09.2024 20:38

To w końcu to były porachunki czy nie pozwolili im zagrać na automatach ?

50


Ja ~Ja (Gość)13.09.2024 10:00

Nie wiem skąd te bzdury. Będąc ochroniarzem trzeba liczyć się z wynikajacym zagrożeniem. To tak samo jak z policją. Jeśli zginie lub będzie raniony policjant na służbie to znaczy że cała komenda ma przestać działać? Włączcie ludzie myślenie...

30


zcx ~zcx (Gość)12.09.2024 11:18

przyjaciele braci K. tak ich jak ochoczo ściągali do Polski tak samo jak tych z kraju na U.

23


Mamy dosyć hałasu ~Mamy dosyć hałasu (Gość)14.09.2024 14:05

Z soboty na niedziela w środku nocy słychać w naszych mieszkaniach "bębnienie" z rzeczonej dyskoteki. Nawet w upalne noce musieliśmy spać przy zamkniętych oknach. Ktoś się bogaci kosztem zdrowia mieszkańców okolicznych bloków. A co po dyskotece? Butelki po alkoholu nawet na pobliskim przystanku komunikacji miejskiej. Zamknąć ten lokal.

30


Piotrkowianin Piotrkowianinranga14.09.2024 14:32

Policja tak szuka, jak kierowcy ciężarówki, który 21.03.2024 o mało co nie rozjechał mnie na przejściu dla pieszych na ul. Dmowskiego przy "Piomie". W dodatku typ wyprzedzał autobus MZK przed przejściem dla pieszych i na linii podwójnej ciągłej. Całe zdarzenie nagrała zapewne kamera monitoringu w autobusie, ale szybkość działania policji była tak duża, że po 30 dniach nagranie zostało nadpisane nowym filmem.

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat