metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
panka ~panka (Gość)31.07.2015 11:20

Bo ktoś złożył zawiadomienie i sprawa jest

81


akakak ~akakak (Gość)31.07.2015 11:49

I tak jak zawsze była lipa więc co za różnica

62


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)31.07.2015 11:49

Ja tam nie wiem, czy była ustawka, czy nie, ale wiem, że UM poważnie ogranicza inicjatywy obywatelskie o ile nie pochodzą ze środowiska związanego z UM, więc dlaczego w przypadku przetargów, gdzie w grę wchodzą pieniądze miałoby być inaczej? Od tego jest prokuratura, by badać wszelkie wątpliwości. Jak nic nie znajdą, okaże się, że wszystko było ok. to bardzo dobrze. Skoro UM twierdzi, że ma czyste sumienie w tej sprawie to chyba tego węszenia xxxxxxx nie powinien się obawiać?

111


~bubu ~~bubu (Gość)31.07.2015 11:50

A czy w Piotrkowie są jeszcze jakieś nie ustawione dziedziny, w których zarabia się pieniądze ?
Osoby z kół nie zbliżonych do Magistratu nie mają żadnych szans przebicia !

191


xxxxxx ~xxxxxx (Gość)31.07.2015 11:19

co wy badacie była impreza byla udała sie udała i po co jeszcze weszyc

49


Mi-hau ~Mi-hau (Gość)31.07.2015 12:26

Biorę od lat udział w przetargach na dostawy pomidorów, buraków, świniaków itp. do instytucji publicznych. Nie zawsze wygrywam (mój towar do najtańszych nie należy, a za jakość trzeba zapłacić), ale żeby od razu oskarżać o ustawianie przetargów....

77


Zanzi ~Zanzi (Gość)31.07.2015 12:27

Ciężko w mieście zaistnieć albo coś zorganizować, bez poklepania plecków przez włodarzy miasta. Coś o tym wiedzą chociażby organizatorzy wrześniowej MOTO CARuzeli 2015 ;) Ech, ten zapracowany prezydent...

163


Były kursant ~Były kursant (Gość)31.07.2015 13:48

Przecież w tym mieście to same układy są. A to wszystko dzięki kolejnej kadencji pana z ulicy Łódzkiej.

93


right ~right (Gość)31.07.2015 14:32

Chodzilo mi o "układ".

30


right ~right (Gość)31.07.2015 14:31

Jesli co roku wygrywa ta sama firma, to raczej jest nie halo. A urzednik ma z tego korzysci, to daje do myslenia. A jak sie okaże, ze jednak jest ukurzednik co wtedy?? Co na to my, obywatele tego miasta??

52


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat