metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
cba ~cba (Gość)13.01.2023 19:24

no niestety nasze miasto zawsze słynie tylko z podwyżek lub morderstw.

80


Kiszony ogór ~Kiszony ogór (Gość)13.01.2023 20:29

chociaż w tym jesteście w czołówce
tak trzymać
Krzysiek to już jest koniec
aż się nie przyjemnie robi jak we wszystkich mediach jadą nas

30


Wspaniale! ~Wspaniale! (Gość)13.01.2023 22:12

Sukces! Znowu w czołówce!

61


A ~A (Gość)13.01.2023 22:34

Chyba jesteś z lewej strony chcesz chodzić pod ruskimi!

22


Darko ~Darko (Gość)13.01.2023 23:38

Kasa dla prezesa musi skądś się wziąć...

51


Ja ~Ja (Gość)12.01.2023 20:32

Najpierw Orlen dy..... Klientów na paliwie przez ostatnie kilka miesięcy a teraz będziemy dy.... Na ogrzewaniu i prądzie. To jest więcej jak pewne że rząd w ten sposób za pośrednictwem URE itp. drenuje nasze portfele. Jakoś dziwnym trafem ceny surowca są na podobnym poziomie lub mniejszym jak rok temu a podwyżki są aż tak wysokie aż gołym okiem widać że ktoś tu znalazł sobie sposób na okradanie społeczeństwa w biały dzień

4713


goœć_tom ~goœć_tom (Gość)13.01.2023 09:46

Czyli oddacie te 13 i 14 :)
Myśleliście że tak za darmo wam Pis rozdawał pieniądze?

3611


Zdzisia ~Zdzisia (Gość)13.01.2023 17:17

A za co mam płacić za pensje prezesa? Pala kiedy i jak chcą, nie znam ceny przed okresem gerzewczym to i płacić nie mam zamiaru. Jak chcą niech zdemontuja kaloryfery w bloku, zakupie grzejniki olejowe i chociaż będę grzała kiedy będę miała potrzebę i będę wiedziała za ile a nie.

151


Obajtek stabilizuje ~Obajtek stabilizuje (Gość)13.01.2023 13:21

Wzrost cen gazu? A, no tak, Obajtek (Orlen jest właścicielem PGNiG, zdaje się) stabilizuje Polakom ceny. I przy okazji generuje spore zyski, które łatają dziury w kasie państwa po trzynastkach, czternastkach i 500 plusach. Czyli wiecie, emeryci - tu czternastka, ale za to za gaz (ogrzewanie) więcej o dwie czternastki. Bo, tak tylko na marginesie, powiem wam, że na rynkach światowych gaz ziemny jest dziś TAŃSZY, niż był przed wybuchem wojny. Także wiecie - głosujemy na PiS! Głosujemy na STABILIZACJĘ :)))))).

213


Trochę sprawiedliwoś ~Trochę sprawiedliwoś (Gość)14.01.2023 12:08

Zapomniliście jak naście lat temu placiliście z ryczałtu,gdzie -15st na zewnątrz,a w blokowiskach okna pootwierane. Płakać i płacić albo przyjść na wieś rękawy powninąć i grzebać w sądach w piecu paniusie zasrane.

35


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat