"W Tomawie są tylko lasy"
Przynajmniej mamy świerze powietrze a nie smrud jak w Trzepnicy
Już poprzedni wójt przy rozpoczęciu budowy nowej szkoly w Trzepnicy mial w planach zamkniecie i sprzedanie budynku szkoly w Tomawie. Gdy wójt dowiedział się że Pis chce zlikwidowac gimnazja poczekal z likwidacja i sprzedarza szkoly w Tomawie. Teraz Obecny Wójt postanowił zlikwidowac i spredac szkole w Tomawie a pieniądze przeznaczyć na budowe skrzydła w Łękach Szlacheckich i budowe sali Gimnastycznej w Trzepnicy. W Tomawie jest piękna nowoczesna szkoła, wymiarowa sala i boisko a w Trzepnicy? Wielkie korytarze a male klasy i sala ŻENADA! ze Tomawie jest las a nikt nie chce puszczac tutaj dzieci. Tutaj przynajmniej jest czyste powietrze i czysta woda. "Na protescie byli sami meryci" Byli emeryci poniewaz mlodzi o godz.11 pracuja a mlodziez nie zostala wypuszczona ze szkoły! O godz.17 w TVP3 byla relacja na zywo z protestu na którym było dużo młodych ludzi i młodziezy! Wszyscy uwazaja ze Tomawa jest na koncu gminy to trzeba ją traktować najgorzej. Rodzice dadzą dzieci do Straszowa i Rozprzy to w Trzepnicy bedzie mniej o ok.50 dzieci! Tomawe przeniesc do gminy Rozprzy razem z budynkiem i dowidzenia.
wit (Gość) 15.03.2017 07:33:10
tam jest taki parking że tirem można zawracać, a w Tomawie to można zabić się o drzewa!
W Tomawie jest dużo większy parking i nie ma przynim drzew
A w Trzepnicy jest mały parking na którym nawet autobus nie morze zawrócić i jest tam miejsce na 5 aut obok są Drzewa i Staw! Żenada
Ludzie, jakim cudem wójt ma utrzymywać kolejną szkołę podstawową? Kosztem dróg? Czego jeszcze? Do podstawówki w Tomawie uczęszczałoby około 40 dzieci to śmieszna ilość a koszta utrzymania takiej szkoły byłyby zbyt olbrzymie jak na naszą gminę
"Czemu do PISu przeciez to nie ich szkoła tylko gminy ?" A nieprawda. Likwidację gimnazjów rozpoczął Pis. Im drodzy Państwo dziękujcie. Robią co chcą. "Dziękują" wszystkim swoim wyborcom. Miała być "Dobra zmiana" Oby do następnych wyborów parlamentarnych.
ale wójt przestał słynąć z osiągnięć sportowych a zaczął z osiągnięć z Tomawą i o imprezkach cisza. BRAWO WY!!!!
Podobno ta szkoła "pachnie" potem tych mieszkańców.... :-))))) https://pl-pl.facebook.com/lodziaporegionie/videos/1595812737103386/
Odpowiadam na wpis o szkole Podstawowej w Trzepnicy wybudowanej za miliony "rzekomo"ma zaplecze? Sala gimnastyczna z azbestowym ociepleniem , niewymiarowa,do wyburzenia, brak placu przy szkole, gimbus nie ma gdzie wykręcić. W sąsiedztwie stacja paliw. Budynek w Tomawie trzeba sprzedać, aby wyremontować szkołę w Łękach, a w Trzepnicy doposażyć pomocami z Tomawy pozyskanymi z projektów, które realizowali nauczyciele.
Dlaczego wśród protestujących są sami emeryci... Gdzie ludzie którzy mogą jeszcze zmienić niż demograficzny...??? Odp. Wyjechali z tej dziury tomawskiej, bo tu żadnych perspektyw nie ma... Coś o tym wiem...
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!