metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
1111 ~1111 (Gość)12.01.2015 19:45

dlaczego niema mojgo komentarza

21


krwiodawca od wielu lat ~krwiodawca od wielu lat (Gość)13.01.2015 03:09

Kiedy wreszcie epiotrków pozwoli pojawic sie mojemu komentarzowi o tym, ze Robert Szulc jak wzykle próbuje przypisac sobie swoje zasługi? Napisałem wszystko dokładniej 4 razy, może chociaż informacja, że oddawałem krew na tej akcji i wiem, że nie miał z nią nic wspólnego?

60


Członek Stowarzyszenia ~Członek Stowarzyszenia (Gość)13.01.2015 06:38

Ludzie. Czemu ciągle wieszacie psy na Robercie Szulcu. To że odłączył się od PCK i robi coś dobrego w naszym mieście. Szkoda mi tej komunistycznej organizacji od której odwraca się coraz więcej krwiodawców. Niestety w naszym mieście w porównaniu do innych miast czerwona komuna i moherowe berety działają i plują na tych co robią coś dobrego. Skoro PCK nikt nigdzie nie chce to trzeba się pokazać na dużych imprezach. ja też/krwiodawco od wielu lat/ oddawałem krew w punkcie. Tez jestem krwiodawca od wielu lat i właśnie przez szkodliwą działalność PCK odszedłem z tej skostniałej komunistycznej i SLD-owskiej organizacji. Tylko nikt nie spojrzy co robi ten człowiek dobrego i ile potrafi młodzieży do siebie przyciągnąć czego PCK-owi niestety brakuje.

34


Robert Szulc ~Robert Szulc (Gość)13.01.2015 06:52

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Honorowych Dawców Krwi ,,KRWINKA,, informuję, iż nasze Stowarzyszenie nie przypisuje sobie zasługi do akcji poboru krwi. Stowarzyszenie podjęło się akcji rejestracji dawców szpiku jednakże bez namawiania w formie ,,zarejestruj się - dostaniesz prezent,,, oraz odpowiadało za nadzór medyczny na turnieju piłki nożnej. Nie mamy wpływu na to, że nikogo z organizatorów akcji poboru krwi nie było na zakończeniu WOŚP w amfiteatrze, gdzie pytano mnie o akcje poboru krwi.
Domagam się zaprzestania pisania głupot w komentarzach przez osoby nieodpowiedzialne i mieszania naszego Stowarzyszenia w jakiekolwiek konflikty w tym zakresie.
Z poważaniem Prezes PSHDK ,,KRWINKA,, Robert Szulc

25


krwiodawca od wielu lat ~krwiodawca od wielu lat (Gość)13.01.2015 09:13

Robert Szulc - a to co znaczy?

Cytuję:
~Krwiodawca (Gość)24 godziny temu, 09:23
W imieniu Piotrkowskiego Stowarzyszenia Honorowych Dawców ,,Krwinka,, jako współorganizatorów WOŚP w zakresie rejestracji dawców szpiku i akcji poboru krwi serdecznie dziękujemy.


Jak dokładnie współorganizowałeś akcję, jak pomagałeś przy poborze krwi w punkcie pobrań? Dlaczego podałeś publicznie informację o zbiórce krwi w ZSP nr 4 i nie napisałeś zadnego sprostowania, że jednak zbiórki nie ma? Żeby zaszkodzić punktowi czy żeby potem bez problemu przypisać sobie sukces?

51


matula ~matula (Gość)13.01.2015 11:05

Poco piszecie bzdury, jak nie macie o czymś pojęcia? Ja należę do Stowarzyszenia KRWINKA i oddawałam krew w punkcie. Co ma piernik do wiatraka? przestańcie wreszcie jęczeć i narzekać, szukać dziury w całym, bo już się nie chce tego słuchać. Najpierw sami zakasajcie rękawy i zróbcie coś dobrego, a potem oceniajcie innych. Pozdro !

12


teddy ~teddy (Gość)13.01.2015 12:10

Straszna burza wokół artykułu,który składa się ledwo z kilku lakonicznych zdań.O co chodzi?Ktoś wie?Może jak zwykle o...pieniądze?

20


krwiodawca od lat ~krwiodawca od lat (Gość)13.01.2015 18:29

Raz jeszcze proszę Roberta Szulca o wyjaśnienie. Wiadomo, że śledzi to forum i napisał już wiele komentarzy pod różnymi nickami, jak zwykle. Czekamy na wyjaśnienia. Mamy już dośc dyktatury. Mam nadzieję, że to nie jest pojedyncza akcja młodzieży, tylko stała inicjatywa.

21


ratownicy ptb ~ratownicy ptb (Gość)13.01.2015 18:31

wszystko fajnie, ale lepiej żeby się Robert zajmował krwią... bo jak nie to jeszcze wróci na sor...

30


Krwiodawca ~Krwiodawca (Gość)14.01.2015 07:48

Czy krwiodawca od wielu lat od wielu lat jest działaczem PCK w Piotrkowie Trybunalskim?.

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat