metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Lov Pto ~Lov Pto (Gość)18.03.2024 09:40

Jak to muwili w TV otwierają nowe linie a tu cyk CPK wyskoczyło i okazało się 50 lat zaniedbań

60


logicznie ~logicznie (Gość)18.03.2024 10:06

No tak jak wykończą Bełchatów to ci ludzie będą musieli szukać pracy w innych miastach to kolejka im może pomoże ?

152


Piotrkowski ~Piotrkowski (Gość)18.03.2024 10:28

Ciekaw jestem czy ten biznes bedzie oplacalny znając życie pociag będzie wozić powietrze

97


XBA ~XBA (Gość)18.03.2024 10:01

Ta linia miałaby jakieś znaczenie gdyby ją przedłużono jak jeszcze planowano w PRL- u do Wielunia. Podciągi z Wrocławia mogłyby jeździć tędy do Warszawy. W planach miał być Piotrków też połączony z Opocznem. Te inwestycje nie powstaną bo nie są w interesie Łodzi. Posłowie z naszego regionu o to nie walczą tylko kierują się po wyborach interesem partii politycznych.

250


Elka ~Elka (Gość)18.03.2024 11:59

Potrzebne to jak żabie rower

78


his. ~his. (Gość)18.03.2024 12:01

Ciekawe z jakim ministerstwem było to konsultowane? Za nowych rządów. Wszak tu chodzi ponoć o miliard złotych plus minus ,ale raczej plus. Dziwne, za tzw. komunistów projekt zarzucono a wtedy Bełchatów szeroko rozumiany rozwijał się na potęgę a teraz jak ma się zwijać....Zresztą czas pokaże. Planów takich czy innych jest od groma ,ale często jedne zamierzenia nie są zgodne z innymi. Na razie lepiej mieć sprawny samochód i liczyć na to ,że paliwo nie podrożeje ....za bardzo.PS. Ja osobiście miałem jeszcze szczęście ,że jechałem składem osobowym do Bełchatowa parę razy. Podróż wtedy trwała jakieś pół godziny a z przystanku w Bełchatowie "dymałem" na piechotę do centrum Bełchatowa minut czterdzieści bo... komunikacja miejska Bełchatowa nie była zgrana z przyjazdem pociągu....ot tak to działało....

81


gian ~gian (Gość)18.03.2024 12:03

Oby się udało.

63


PKP ~PKP (Gość)18.03.2024 12:13

Za 10 lat !

32


cynik ~cynik (Gość)18.03.2024 12:16

cyt. "Nowa linia ma zapewnić dobre połączenia pomiędzy Piotrkowem, Bełchatowem oraz Łodzią" . Czy ktokolwiek wie jakie znaczenie gospodarcze będzie miało dzisiejsze "zagłębie bełchatowskie" za lat powiedzmy dziesięć? Coś mi się wydaje ,że nawet w "centrali" tego nie wiedzą. I po co ludziom mącić w głowie. Nie lepiej byłoby o tym pisać 1 kwietnia. A tak na marginesie ile się dzisiaj jedzie samochodem z Woli K....i okolicy do Piotrkowa jakże Trybunalskiego. A to zależy ...jak się trafi. A obecnie jak "źle pójdzie" jakieś 30 minut...Bo jedne światła "remontowe" ,przejazd i dziury za przejazdem....i na razie przed...

91


www ~www (Gość)18.03.2024 12:33

Oby się udało, oby powstał przystanek z prawdziwego zdarzenia, oby być może była mała bocznica - Woli pozwoliło by to stworzyć w pobliżu terenu do inwestycji.

83


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat