metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Garfild ~Garfild (Gość)05.01.2024 13:35

Ja dodatkowo mam myszy w domu a Kot na to ma wywalone

00


po puściłem ~po puściłem (Gość)05.01.2024 13:57

Dawno tak się nie ubawiłem. Rozwalają się mniej lub bardziej wartościowe budynki, których za chwilę nikt już nie odtworzy, ale ten nie może podjąć przynoszących rezultat działań, bo pilnuje ławek na dworcu, żeby pluskwy miały co jeść. To jest jakieś stanowisko satyryczne?

30


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)05.01.2024 14:10

od upadku PRL dajemy cała wstecz ,jeszcze troche to bedzie taki syf ze szok a na koniec zostaniemy chlopami pańszczyźnianymi z wszami ,pchlami.

40


heh ~heh (Gość)05.01.2024 10:10

ten dworzec to tragedia. Co z tego, że odnowiony kilka lat temu jak nikt tego nie utrzymuje ? Sklep zamknął się kilka lat temu z powodu horendalnego czynszu, odwodnienie na peronach leży, bo nie jest czyszczone. Z toalety wyrwano ostatnio umywalkę i nikt z tego faktu sobie nic nie robił kilka miesięcy. Obecnie kradnie się nawet płytki ze ścian. Drzwi wejściowe nie działają. Dworzec jak to dworzec stał się noclegownią dla meneli, którzy zaczepiają pasażerów i proszą o alkohol lub pieniądze. A w powietrzu unosi się cudowny zaduch moczu. Teraz jeszcze pluskwy. Dworzec PKP w Piotrkowie to obraz Polskich Kolei Państwowych w pigułce. Najlepiej zrezygnować z usług tych ludzi - za taką cenę nie warto sobie psuć nerwy

220


Zgrywus ~Zgrywus (Gość)05.01.2024 15:21

Zmieniła się ekipa radząca,już podsłuchy (pluskwy)montują

63


Nie kupuję w ikei ~Nie kupuję w ikei (Gość)05.01.2024 15:27

Martwe czy nie, należy je usunąć.

31


teoretyczny kraj ~teoretyczny kraj (Gość)05.01.2024 10:35

To jest ten dobrobyt propagandowy tego kolonialnego kraju. Pluskwy, wszawica, gruźlica i inne plagi zlikwidowane w czasach PRL do nas wracają.

132


Sanepid ~Sanepid (Gość)05.01.2024 20:23

Pytam grzecznie gdzie jest sanepid? Bardzo podobna sytuacja w autobusach , siedzenia się lepią , brud i syf.

70


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)05.01.2024 21:31

Przerobić to na mąkę

12


Dla każdego ~Dla każdego (Gość)06.01.2024 12:54

To są przyjazne pluskwy

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat