metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
anitka ~anitka (Gość)12.07.2014 11:23

dawajcie kasę dla alkoholi, pewnie, oni będą dalej walić tak czy tak, a dzieci pójdą na świetlicę i rozrywki zapewnione, obiady za darmo w szkole, na kolonie pojadą z mopsu dostaną itp. Nie zazdroszczę, ale normalna rodzina co dostanie ch..., bo zarobek przekroczył.

80


PTB PTBranga12.07.2014 11:53

Ot cały super system wspierać patologie, a normalna rodzina która żyje na granicy, ale jednak trochę powyżej niech zaciąga kredyty na 30lat.

Komentarz był edytowany przez autora: 12.07.2014 11:58

80


dlaczego ocet jest kwaśny ~dlaczego ocet jest kwaśny (Gość)12.07.2014 16:34

Tyle razy co ośmieszył siebie i prezydenta miasta pełnomocnik Marek K. nie ma sobie równych. Dopóki prezydentem będzie nauczyciel TPS Krzysztof Ch. a przewodniczącym rady miasta Marian B. nic się nie zmieni na lepsze. Mniemam, że nieprędko to nastąpi bo korzenie zapuścili bardzo głęboko. A na totalna rewolucję w tym zakresie nie zanosi się.

21


jaki ~jaki (Gość)12.07.2014 20:10

Siostry Salezjanki dostały 30 tys. zł dla 30 dzieci, które wyjechały do Sarbinowa. Klasztor oo. Bernardynów otrzymał 75 ty. zł dla 80 wychowanków Oratorium, którzy wyjechali do Sarbinowa. Stowarzyszenie BUSOLA z dofinansowaniem 8 tys. zorganizowała wyjazd dla 8 dzieci do miejscowości Jantar.
K.... , zamiast dofinansować obozy sportowe dla młodzieży to wypie...... po 1000zł na głowę na kolonie bez programu i na dodatek w sarbinowie u K.CH.

30


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)12.07.2014 20:42

Ocet wielokrotnie prezentował w swoich wypowiedziach skrajne poglądy. Wystarczy tylko przypomnieć jego słynną wpadkę ze szlachetną paczką.

20


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)12.07.2014 22:13

Tak czytam sobie

Cytuję:
Jak rozdysponowano “kapslowe” w ubiegłym roku


i nadziwić się nie mogę, ileż to osób i instytucji uszczęśliwiają corocznie piotrkowscy pijacy. Ba, głównymi beneficjentami są dzieci! Niechaj tym wszystkim wymienionym do głowy nie przyjdzie, aby się źle wyrażać o wszelkiej maści żulach, menelach i innych osobach popijających zarówno często jak i sporadycznie. Pamiętajcie: im większy żul, tym więcej dobrego swoim pijaństwem dla bliźnich swoich czyni! ;) Zatem dzieci niech ładnie się na ulicy żulom kłaniają, a wszyscy dorośli beneficjenci niechaj zakupią po flaszeczce i wzniosą toast za zdrowie elementu pijackiego. ;)
***
Pij, pij, pij bracie pij...
... najlepiej na "krzywy ryj"...
;)

20


tutaj tutajranga12.07.2014 23:01

Al...
Tu chodzi o kasę... Tylko o kasę...
Tylko z tego, co ja, szarak, wiem, to...
SP8 znowu będzie miała nowy plac zabaw. Poprzednie zaorano. W sensie dosłownym.
Obecna wadza ciężkim sprzętem się od koryta nie da oderwać. I to nie ze względu na przyszłe apanaże, ale dlatego, że następni mogliby odkryć oceany przekrętów.
Mam nadzieję, że to przeczytasz, zanim mnie znowu admin wywali.

10


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)12.07.2014 23:14

"tutaj" napisał(a):


Ja to wszystko, o czym piszesz, wiem. Potrafię obserwować i wyciągać wnioski.

"tutaj" napisał(a):
Obecna wadza ciężkim sprzętem się od koryta nie da oderwać. I to nie ze względu na przyszłe apanaże, ale dlatego, że następni mogliby odkryć oceany przekrętów.


I dokładnie jest tak samo w skali lokalnej, jak i państwowej. I honoru nie mają. Jak napluć w mordę, to powiedzą, że deszcz pada, jak przywalić z liścia, to zrobią z siebie ofiarę...
Ja coraz częściej dochodzę do wniosku, że Polacy na lepszą władzę i normalne państwo po prostu nie zasługują. Zbyt dużo ciemniaków w narodzie. A ciemniak, sama rozumiesz, ma głowę tylko po to, żeby miał czym jeść i żeby deszcz nie leciał mu do szyi. Od myślenia ma telewizor.

20


tutaj tutajranga13.07.2014 00:02

Jest wiele nacji myślących telewizorem. Ale tamci po prostu mogą sobie na to pozwolić. Spokojnie kładą się spać, bo wiedzą, że obudzą się dokładnie tam, gdzie się położyli, a nie w dupie.
Władza z kolei daje im te telewizory, żeby naród nie przeszkadzał w tworzeniu i utrzymywaniu stabilnego państwa. Ponieważ władza, oprócz swawolenia, dba o swój naród. Nie pogardza nim. W każdym razie - nie tak otwarcie.

10


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)13.07.2014 00:43

Niezupełnie chodziło mi o tych, którym władza daje telewizory. Raczej o rzesze tych, którzy telewizory sobie sami kupili, bo tych jest zdecydowanie więcej. Myślą telewizorami, albo głową księdza. Ja tam wolę polegać na własnej głowie; zwłaszcza, że i pomyśleć nią można, i "z dynki" wy***ać... ;)

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat