metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mama przedszkolaka ~mama przedszkolaka (Gość)12.06.2013 11:22

Myślę, że ten występ (jak i pozostałe występy)to wspaniała przygoda dla dzieci i promocja naszego miasta. Tego typu inicjatywy rozwijają dzieci i uspołeczniają je, a na szkołę, naukę będą miały całe życie.Pamiętajmy, że to PRZEDSZKOLAKI. Trzymam kciuki i gratuluję.

00


też mama ~też mama (Gość)12.06.2013 11:38

Zastanawiam się o co chodzi mamie, która mówi, zero wiedzy po tym przedszkolu. A jakiej wiedzy pani oczekuje? pisanie i czytanie literek? To najważniejsze? A to, czy dzieci potrafią zachować się, zawiązać buta i umyć ręce, czyż nie to jest ważniejsze. Proszę pani, czytać i pisać każdy się wcześniej lub później nauczy, ale to dojrzałość jest najważniejsza. Moje dziecko i parę innych, które znam, skończyły to przedszkole i są dziś super uczniami.

00


rodzic ~rodzic (Gość)12.06.2013 12:19

Ogromne gratulacje dla dzieciaczkow z najfajniejszego przedszkola w Piotrkowie Tryb. oraz dla Pan A i D Brozynskich. Pozdrawiam.

00


rodzic ~rodzic (Gość)13.06.2013 17:16

Dlaczego przez te wszystkie komentarze przebija taka straszna zawiść,jeżeli jakiś z rodziców nie chce wysyłać swojego dziecka na występy to nikt nikogo do tego nie może przymusić.Proszę mi pokazać przedszkole,które ma tyle osiągnięć co "Bojanowski". A dzieci są tu wszechstronnie rozwijane.Ja również pracuję z dziećmi i takich przedszkoli potrzeba jak najwięcej.A,propos "Mam Talent" to na 80-tyś. miasto gdzie jest tyle "WYBITNYCH ARTYSTÓW" to Oni są pierwsi.Pozdrawiam i trzymamy kciuki.

00


Normalny Rodzic ~Normalny Rodzic (Gość)15.06.2013 00:28

Życzę tym wszystkim, którym przeszkadza normalność i wyjątkowość tego Przedszkola, aby wasze dzieci wyniosły z tych innych "wspaniałych" - choć odrobinę tego, czego uczą w Bojanowskim.
Oczywiście najwięcej pretensji do tego przedszkola i stylu w jakim prowadzi się tam zajęcia, mają "rodzice" którzy za bardzo zapatrzeni są w siebie, a nie widzą co powinny potrafić ich maluszki.
Skręca mnie, jak wypisują tu bzdury anonimowi opluwacze wszystkiego i wszystkich - populacja Kononowicza:)),
Najlepiej napisać bzdety i nie odpowiadać za to co się nagryzmoli na forum.
Ja jestem wdzięczny że są jeszcze tacy wychowawcy jak w Bojanowskim. Tam zaufanie do kadry my jako Rodzice mamy bardzo duże i wiemy że ich doświadczenie jest dobrze ukierunkowane w WYCHOWANIE DZIECI.
Niestety w innych placówkach, szkołach, gimnazjach to "rodzice" niszczą pracę i zaangażowanie nauczycieli poprzez swoje wymagania i przerośnięte ambicje.
JESTEM I ZAWSZE BĘDĘ ZA TAKIM STYLEM I ZAANGAŻOWANIEM NAUCZYCIELI.
PAMIĘTAJCIE - CZYM SKORUPKA ZA MŁODU NASIĄKNIE, TYM NA STAROŚĆ TRĄCI

00


Normalny Rodzic ~Normalny Rodzic (Gość)15.06.2013 00:37

A tu przykład nieodpowiedniego wychowania który uwielbiam:
W autobusie mały chłopczyk kopie siedzącego naprzeciwko starszego pana. Mama chłopca nie reaguje, w końcu odzywa się któryś z pasażerów: "Może zwróciłaby pani uwagę dziecku?" Mama na to: "Nie, ja go wychowuję bezstresowo." Na te słowa podniósł się pewien młodzieniec, podszedł do kobiety, wyciągnął gumę z ust, przykleił jej do czoła i powiedział: "Ja też byłem chowany bezstresowo."
POWODZENIA:))) "rodzice"
JA O SWOJE DZIECKO SIĘ NIE MARTWIĘ

10


neutralny1 ~neutralny1 (Gość)17.06.2013 21:06

BRAWO PRZEDSZKOLAKI!!!!! Jestescie super!!!
Trzy razy ,, TAK " od Jury na castingu w Katowicach. Trzymam kciuki za następne etapy ;)

00


mama01 ~mama01 (Gość)17.06.2013 21:27

BRAWO!!!!!!!!!!! 3 razy TAK na Castingu w Katowicach!!!!!Kopary wszystkim opadły:)maluchy wymiatali na scenie :)

00


Szczęśliwy Rodzic ~Szczęśliwy Rodzic (Gość)24.06.2013 19:58

Przedszkola "Bojanowskiego" bronić nie trzeba, bo tak super przedszkole obroni się samo. Choć trochę prawdy od rodzica zawsze warto dodać. Moje dziecko trafiło tam po kilku miesiącach spędzonych w innym przedszkolu. Wydaje się, że 8 miesięcy to dużo czasu na klimatyzację. Otóż wszystko zależy od przedszkolanek. Gdyby nie serce, zaangażowanie, konsekwencja Pani Ani Brożyńskiej pewnie dalej wychodzilibyśmy z domu z płaczem. Dziecko jak trafiło do Pań Brożyńskich nigdy nie opowiadało o swoim dniu w przedszkolu, nie śpiewało, w ogóle prawie nie umiało mówić. Po 4 miesiącach uczęszczania do "Bojanowskiego" syna swojego nie poznaje: z uśmiechem zaczyna i kończy każdy dzień, a buzia mu się nie zamyka. Jak ktoś twierdzi, że po tym przedszkolu dziecko nic nie wynosi, to zastanawiam się, ile dziś warte jest wychowanie, jak dla mnie bezcenne. Za pomoc w trudach wychowania serdeczne dzięki dla pracowników przedszkola p. Brożyńskich.
Brawa dla maluchów, oby więcej takich występów w Naszym przedszkolu.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat