metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Mozarcik ~Mozarcik (Gość)18.03.2014 09:57

A co z przedszkolem na Krakowskim Przedmieściu? Tym obok SP 16. Przecież to drewniane baraki. Kiedy ono zostanie zmodernizowane?

60


moloko ~moloko (Gość)18.03.2014 10:54

Cytuję:
Bardzo istotne jest to, że nowy kształt otrzyma Przedszkole Nr 26 przy ulicy Wojska Polskiego. TBS w najbliższym czasie będzie realizował tam nowe bloki, więc myślę, że chętni do tego przedszkola znajdą się


Kurcze czy ten człowiek ma pojęcie co się w mieście dzieje. Czy on powiedział, że w Piotrkowie brakuje chętnych do przedszkola? Przecież zdobyć miejsce w publicznym przedszkolu bez znajomości jest zadanie zakrawającym na cud.

51


po ~po (Gość)18.03.2014 11:27

Moszczenica.

30


Marek Marecki Polska ~Marek Marecki Polska (Gość)18.03.2014 13:11

... pt Wybory 2014 ..
A co do tej pory zapomnieliście o Tych PLACÓWKACH ?
Przez 8 lat ???

Taczka i kierunek EPI

41


Piotrkowianin Piotrkowianinranga18.03.2014 13:49

Cytuję:
1 września Przedszkole Nr 5 przejdzie termomodernizację, więc będzie to zupełnie nowy obiekt. (...) - mówi o planach inwestycyjnych w przedszkolach publicznych w Piotrkowie wiceprezydent Andrzej Kacperek.

Znaczy, że 1 dzień zrobią tę modernizację? On chyba nie wie, o czym mówi. ;)

41


OVK ~OVK (Gość)18.03.2014 19:08

"moloko" napisał(a):
Kurcze czy ten człowiek ma pojęcie co się w mieście dzieje.


nie ma,teraz to on ma na głowie zapłacenie grzywny jaką zasądził sąd,czyli 33 tysiące złotych.

30


ania.k ~ania.k (Gość)18.03.2014 20:30

A ja zapisałam swoją Maję do zerówki na Pijarską (przedszkole Villa Bambini). W tym roku realizują jakiś projekt i jest za darmo :))

03


BLEKI BLEKIranga18.03.2014 23:46

takim ściemniaczem to każdy potrafi być. Zlikwidować trza stołki wiceprezydentów tej małej naszej niedoinwestowanej miejscowości. Chyba mamy jakiegoś rzecznika, nie? Kaceperek na emeryturkę - wio. Jeden prezydent winien ogarniać te kilka ulic.

30


Beatrix ~Beatrix (Gość)19.03.2014 00:41

OK, piotrkowskie przedszkola czeka modernizacja.
Moje pytanie:
A kiedy modernizacja władz Piotrkowa z tym Panem ze zdjęcia na czele?

50


moloko ~moloko (Gość)19.03.2014 09:19

"ania.k" napisał(a):
A ja zapisałam swoją Maję do zerówki na Pijarską (przedszkole Villa Bambini). W tym roku realizują jakiś projekt i jest za darmo :))

Zapisałąś do przedszkola, i nie wiesz nawet jaki projekt? Skoro za darmo to znaczy, że jest to podejrzane i dziecko kiedyś wróci do domu i powie Ci: Mamo dzisiaj jestem chłopczykiem, jutro będę dziewczynką. Dzisiaj załatwiam się w toalecie dla chłopców, jutro dla dziewczynek. Mam kolegę który jest pedałem i koleżanki lesbijki. Bo skoro nie wiesz co to za program to dziwię się że zapisałaś dziecko.

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat