metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kibic Piotrcovii ~Kibic Piotrcovii (Gość)22.08.2014 21:37

Droga redaktorzy!!!
Odbył się turniej w Elblągu - o wynikach cisza, wiem, że nie były najlepsze, ale to tylko sparingi. Wien też, że niektóre piłkarki ręczne Piotrcovii doznały kontuzji - jakie to kontuzje nie wiem - może jakaś informacja na portalu. Jutro 23.08.2014 jest jakaś impreza z piłkarkami - gdzie jest zapowiedź??? Piłkarki ręczne (obok zapaśników) to sportowa wizytówka Piotrkowa - jako kibic proszę o więcej informacji o Piotrcovii!!! Już nie mogę się doczekać inauguracji - nie zapomnijcie o niej napisać. W innych miastach lokalne media dużo bardziej wspierają medialnie lokalne kluby - są wywiady, szczegółowe relacje z przygotowań. To procentuje w obie strony, kibice drużyn przeciwnych też zaglądają do lokalnych portali. Do boju PIOTRCOVIA i lokalne media!!!!!

20


gon ~gon (Gość)02.08.2014 04:13

potrafie wytrenowac zespol do wygranej! mlodziezowa liga mu sie liczyc z przegranymi ale nie wierze ze klub moze tak pauzowac, wieczorek lipa, polecam siebie;]

20


Kibic ~Kibic (Gość)25.08.2014 08:11

W sobotę odbyła się prezentacja zespołu piłkarek ręcznych. Prezentacja jakiej jeszcze nie było odbyła się w stadninie koni w Bogusławicach. Przedstawiono zawodniczki, plany na najbliższe lata. Czy można trochę informacji o tym wydarzeniu napisać na epiotrkow???
PIOTRCOVIA

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat