metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga25.07.2015 09:31

No i co ten Jarosław Mądry wyczynia, Macierewicza zabiera z Piotrkowa? Toż to będzie strata nie do oszacowania. Szok, szok, szok. Już teraz zanoszę się od płaczu chociaż to jeszcze niepotwierdzona informacja. Co to będzie jak prezes ją potwierdzi? Me serce tego nie przeżyje! Partia z narodem walczy o lepsze jutro. Foto http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia

72


ccn ~ccn (Gość)25.07.2015 09:45

Antek Policmajster i tak wyląduje na czteraech łapach. O jego przyszłość sie nie lękam ,ale o swoją...

111


janusz ~janusz (Gość)25.07.2015 09:47

w porządku człowiek :)) takich ludzi nam trzeba :)) szkoda byłoby aby nie startował...

414


abc ~abc (Gość)25.07.2015 09:57

Czyli to oznacza, że będzie w kancelarii Prezydenta. Pewnie szefem BBN.

51


ja ~ja (Gość)25.07.2015 10:06

O jaka ulga ze go nie bedzie dosc oszolomstwa

74


ares1 ~ares1 (Gość)25.07.2015 10:26

A mnie to lotto :)))

45


Marzyciel ~Marzyciel (Gość)25.07.2015 10:42

Byłoby tak cudownie, gdyby pan Ostrowski i pani Radziszewska nie weszli do Sejmu, a pan Antoni został wydalony z Piotrkowa.

191


Prezydent Miasta ~Prezydent Miasta (Gość)25.07.2015 10:54

Antoni obiecał mi w rozmowie telefonicznej dofinansowanie ogródków działkowych a teraz się wycofuje??? Dzwonię do Jarosława!

63


Ekspert ~Ekspert (Gość)25.07.2015 12:23

Jak Macierewicz nie startuje to nie bedzie wyjścia i trzeba będzie pierwszy raz w życiu na ten PiS zagłosować. Peło rządzi 8 rok, Radziszewska jest wicemarszałkiem, a o Piotrkowie totalnie zapomnieli. Oni już są na straconej pozycji. PSL to kpina i żenada. Ich się w pierwszej kolejności powinno odsunąć od rządzenia. Lewica już praktycznie nie istnieje, a już na pewno nie istnieje w Piotrkowie. Korwin miał rozwalać Europarlament od środka, a jak na razie cisza. A minął już rok. Kukiz to ogromna zagadka - jesli znajdą się tam ludzie pokroju Staszka czy Włodarczyka to będę ich największym krytykiem. NowoczesnaPL to platforma bis. Taki trochę kanapowy klub, który ma dbać o bankowców, a nie zwyczajnych ludzi. Zostaje, niestety, tylko oddać głos na PiS. Ale zrobię to nie dlatego, że jestem przekonany do ich wizji Polski, tylko przez totalną nieudolność innych partii czy ruchów. To oni mnie do tego "zmuszają" swoją nieudolnością.

95


luzik luzikranga25.07.2015 11:20

Gdy mi ciebie zabraknie, gdy zabraknie mi ciebie .... to chyba pójdę i się zaraz naj....ię!
Na poważnie, jeśli nie będzie Antka na liście, to może i ja zagłosuję na PiS? Byle tylko pogonić Kondonka i jego kaprawych przyjaciół?

59


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat