metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)10.02.2009 10:25

Pani posłanka nie potrafi być efektywna, za to jest efektowna. ;)

00


ja ~ja (Gość)10.02.2009 16:16

pani posłanka powinna zastanowic sie gdzie jej pupil moze robic siusiu bo zdarza się że jest to trawnik pod oknami jednego z bloków na oś POŁUDNIU !!!!!

00


reatomass ~reatomass (Gość)13.02.2009 19:54

Pani poslanka to kolejna osoba ktora dzięki piomie i ludzi tam pracujących , jest na takiej pozycji. Nie jest efektywna bo być nie może.Wytyka w telewizji innym, choć sama nie jest bez skazy. Nie wierzę jej w ani jedno słowo. Uśmiecha się tylko. Robi dobrą minę do złej gry.Przez znajomość z nią można zalatwić wszystko, choć nie bezinteresownie. Sam osobiście wiem jakich nieprawidlowości dopuszczała się w czasach swojej pracy w przychodni przy FMG Pioma. Nie mając żadnych badań lekarskich, żadnych zaświadczeń podpisała mi kartę upoważniającą mnie do pracy w tym zakładzie. To nie przypadek. Zrobiła to dla mojej mamy,na jej prośbę. Nie wiem co dostała w zamian,ale jedno jest pewne . Nie robiłem żadnych badań. Nie byłem nawet zbadany, a jednak pani Ela podpisała kartę. Ośmilam się powiedzieć tej pani że jak chce może mnie pozwać do sądu, jeśli to co piszę jest nieprawdą. Tak więc pani posłanka nie jest taka święta. Podejżewam że nie byłem jedynym. I co ? Nagle pani Radziszewska jest teraz taką pożądnisią? Nie ............... Wszystko to co robi, to tylko dla siebie, rodzinki i kasy.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat