Może ten co lubi uciekać z calibry po jej rozwaleniu?on się nadaje!
nooooo, za wyniki w służbie takich awansów się nie dostaje. Spójrzmy na prewencję, takie nic, kariera wykładowcy też , a nagle nadeszło "pięć minut"
Dlaczego komenda policji w Piotrkowie stała się stacją przesiadkową? Bez przerwy ktoś przyjeżdża wysiada i czeka na nowe powołanie. Przecież to nie służy poprawie bezpieczeństwa w mieście. Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka
do sklave.hahahha Spojrzyj na mapę Polski. Piotrków ma "dogodne połaczenia drogowe i kolejowe" z całą Polską. Oto i przyczyna....Co do bezpieczeństwa. Niedługo nie ujrzysz żadnego policjanta na patrolu.Wszyscy będą albo w Warszawie albo w Krakowie...Nad nami będzie czuwała Opatrzność i ...Straż Miejska.
Tylko się awansuja za mierne efekty i gnebienie społeczeństwa .Do policji a szczególnie drogówki ida ludzie którym w życiu nic nie wyszło i to ich ostatnia deska ratunku taka jest smutna prawda
Piotrkowska Komenda, to prawdziwa kuźnia talentów. Piszę to bez złośliwości :)
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!