metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
mmm ~mmm (Gość)15.05.2015 10:27

Powinni dostac wieksze pieniadze naleza sie im.Godnie reprezentuja miasto

84


gosc123 ~gosc123 (Gość)15.05.2015 10:31

AKS powinien zatrudnić Zwierzaka, zaraz stypendia byłyby jak trzeba....

83


EWKA ~EWKA (Gość)15.05.2015 11:04

Jestem za! dać im więcej, kto był w Zgierzu wie o czym mówię!!!Godnie reprezentują miasto!

84


karakan ~karakan (Gość)15.05.2015 12:34

Musicie zaprzyjaźnić się z Panem sekretarzem miasta. Wtedy nawet za porażkę dostaniecie podwyżki;)

23


widz ~widz (Gość)15.05.2015 12:54

kto jest Zwierzak

11


krz ~krz (Gość)15.05.2015 12:47

Jakie koperty o czym Ty mówisz!!! W kopercie za 1 miejsce było 760 zł!!! Za 2 500, 3 miejsce- 300 zł. ma to wystarczyć na cały Rok czy jak?

31


sklave sklaveranga15.05.2015 13:45

Wielki mi ci problem ze stypendiom? A zademonstrować panu prezydentowi Chojniakowi jak wygląda suples a przewodniczącego Rady Miasta pana Błaszczyńskiego zaprosić do gry w piłeczkę. No i na brak funduszy nie będziecie narzekać.
Foto na stronie: http://sklave.manifo.com/foto-szopka

50


prawdomowny ~prawdomowny (Gość)15.05.2015 11:45

Do roboty lenie a nie się przytulacie jak kobiety!

97


Wojciech Ścibor Radom ~Wojciech Ścibor Radom (Gość)15.05.2015 16:07

Powiem szczerze: gdyby nie zapasy, nigdy bym nie widział Piotrkowa. Piotrkowskie zapasy rozsławiają Wasze miasto na cała Polskę. Nie sposób jest wymienić nazwiska Waszych wybitnych zawodników bo było ich co najmniej kilkudziesięciu, począwszy od Romana Wrocławskiego czy Bogdana Darasa, poprzez Pawła Grzybickiego, Heńka Grabowieckiego, Piotrka Stępnia czy obecnych medalistów MP, Pucharu Polski i imprez międzynarodowych. Wielu z nich rozsławiali Wasze miasto nie tylko w Polsce, ale na arenie międzynarodowej. Warto skorzystać ze sprawdzonych wzorców i przyjrzeć się w jaki sposób od wielu już lat działa w Radomiu system stypendialny. Można porównać co dzięki niemu zostało osiągnięte. Z małego, nikomu nie znanego klubiku, Olimpijczyk Radom, stał się potentatem na zapaśniczej mapie Polski. Może Wasze władze mogłyby spróbować nie wywarzać otwartych drzwi, tylko skorzystać ze sprawdzonej metody. Mam u Was wielu przyjaciół i bardzo chętnie, przy każdej nadarzającej się okazji tu przyjeżdżam. A takich jak ja w Polsce są SETKI. Pozdrawiam Piotrków i życzę dalszych, równie dużych sukcesów.

90


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat