metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
teakt ~teakt (Gość)18.06.2014 16:13

"poinformowana" napisał(a):
Dyrektor Konieczko wyrzucił ich ze szpitala to za chwile znaleźli prace już na Roosevelta ..
Ahh.. tylko biednemu zawsze pod górkę...

No to niezbyt poinformowana...

12


aga.... ~aga.... (Gość)18.06.2014 15:24

Paweł jesteśmy z Tobą

610


poinformowana ~poinformowana (Gość)18.06.2014 13:46

Znając naszą Polskę i rządy to i tak się wymigają...
Dyrektor Konieczko wyrzucił ich ze szpitala to za chwile znaleźli prace już na Roosevelta ..
Ahh.. tylko biednemu zawsze pod górkę...

51


luzik luzikranga18.06.2014 12:44

Jakie to fajne:

Cytuję:
zastosowano wobec nich środek zapobiegawczy w postaci poręczeń majątkowych – 5 tys. i 10 tys. zł.


To ci lekarze tak mało zarabiają? To bidule jakieś niedorobione, czy co?
A może to prokurator się wygłupił biorąc poręczenie w wysokości tygodniowej pensyjki panów doktorów?!

141


gośc 21 ~gośc 21 (Gość)18.06.2014 12:30

Nareszcie niech dla przykladu bekna za swoje lekceważące podejście do pacjenta .jednak po tej aferze tu nic sie nie zmienilo ,ostatnio mialem okazje byc na ostrym dyzuże ze skierowaniem i objawami migotania przedsionkow ,lekarze nawet sluchac nie chcieli jaka jest tego przyczyna gdyz nie pierwszy raz tak sie zrobilo .Zrobili badania i po 5 godz. czekania dostalem zastrzyk plus tabletke ,nic nie pomoglo i tak wypuszczono mnie do domu z zaleceniami ktore nie byly tu potrzebne wcale ,kolejne dni to masakra bo leki podane dzień wcześniej zaszkodzily bardziej niz mialy pomoc .Zastosowalem wlasny sposob leczenia posiadajac wiedze w tym kierunku ,kupilem lek w aptece bez recepty i zastosowalem ,p kilku dniach poprawa widoczna byla i wszystko praktycznie powrocilo do normy i czuje sie dobrze ,szkoda ,ze tak od razu nie zrobilem licząc na pomoc lekarzy .W tym szpitalu nie slucha sie pacjenta co mowi bo przecież lekarz wie lepiej ,nic nie umia nawet diagnozy postawic,to wstyd przy tej technice ,ja tam wiecej nie pojde i nikomu nie polecam .Było tu lapowkarstwo i jest nadal a jak nie dasz to sie nikt toba nie zajmie .Szęscie ,że wtedy nie zostawili mnie na oddziale bo pewnie szybciej by mnie wykończyli niz pomogli.Drugie zdeżenie z tym szpitalem na minus dla nich za podejście do pacjenta i barak wiedzy medycznej co tu duzo ukrywac taka jest smutna prawda o tym szpitali.

171


sss ~sss (Gość)18.06.2014 12:04

Nareszczie, lekarzy tez prawo sie tyczy!

91


ewelina ~ewelina (Gość)18.06.2014 11:55

p.o przeczytaniu artykułu od razu pomyslałam,ze to dr,Paweł Sz.ja do dziś mam problemy z prawą stopą po jego "leczeniu".Do tego tajemniczo zniknęła dokumentacja z kancelarii,gdy potrzebowałam jej na komisję lekarską.Czas na sprawiedliwość !!!niech dr.Sz. odpowie za błedy wielu pacjentów mogłoby go oskarżyć o kalectwo.

111


ajs ~ajs (Gość)18.06.2014 11:29

Słysząc "Szpital w Piotrkowie Tryb." nasuwa mi się tylko jedno słowo, UMIERALNIA !

162


triktrak ~triktrak (Gość)18.06.2014 10:45

To petla na szyji Pawla Sz. sie zaciska. Bardzo dobrze bo trzeba eliminowac taka patologie.

181


chora ~chora (Gość)18.06.2014 11:00

Ci lekarze to chirurdzy Paweł S. i Jacek S. - każdy wie, o kogo chodzi.
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/rekoraj-przez-lekarzy-stracil-noge-teraz-za-to-odpowiedza,2328468,t,id.html#ea1c70ccba3ee847,1,3,5

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat