metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gość 2 ~Gość 2 (Gość)24.11.2014 00:14

Super:)Życzę powodzenia Pani Ado...

20


ech ~ech (Gość)24.11.2014 07:25

A sportowcy z gimnazjum II zdobyli 24.11.2014 r. brązowy medal na mistrzostwach Polski piłki nożnej w Głuchołazach i to jest piękne.

51


robsoon ~robsoon (Gość)24.11.2014 08:34

Wszystko jest ok tylko nikt jej tak naprawdę nie pomaga w tym finansowo dziewczyna za wszystko musiała sama zapłacić z kredytów i pomocy rodziców a gdzie państwo i miasto???wszyscy się wypieli a chwalić się chcą

32


Piotrkowianin Piotrkowianinranga24.11.2014 08:54

"robsoon" napisał(a):
Wszystko jest ok tylko nikt jej tak naprawdę nie pomaga w tym finansowo dziewczyna za wszystko musiała sama zapłacić z kredytów i pomocy rodziców a gdzie państwo i miasto???wszyscy się wypieli a chwalić się chcą

Mogła sprzedać tę kosiarkę Chojniakowi, np. za 20 tys. zł. ;)

10


M. ~M. (Gość)24.11.2014 09:25

Czy tylko ja zwróciłam uwagę na nagłówek?
W jakim finale? Chyba w konkursie bo do finału to jeszcze daleko.

10


_kasia ~_kasia (Gość)24.11.2014 10:31

Super! Powodzenia!

10


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)24.11.2014 20:16

"M." napisał(a):
W jakim finale? Chyba w konkursie bo do finału to jeszcze daleko.


Bo wiesz, jeśli jednak uda jej się wejść do finału, to anonimowy autor się ujawni i obwieści, że "antycypował". ;)

"robsoon" napisał(a):
Wszystko jest ok tylko nikt jej tak naprawdę nie pomaga w tym finansowo dziewczyna za wszystko musiała sama zapłacić z kredytów i pomocy rodziców a gdzie państwo i miasto???


Czyli gdyby nie kupa kasy, to by nie była najładniejsza?
A może jednak by była tak samo ładna, tylko nikt o niej by nie słyszał? Może tu tak naprawdę o rozgłos tylko chodzi?
Kiedy chodziłem do liceum, to w innej klasie była dziewczyna, która została vice-miss województwa piotrkowskiego (a może regionu łódzkiego, nie pamiętam już dokładnie). Przyjrzałem się jej wtedy dokładniej, i już wiedziałem, czemu wcześniej nie zwracałem na nią uwagi. Po prostu w liceum (a nawet w mojej klasie) było sporo ładniejszych dziewczyn. Ale one w żadnych konkursach nie startowały, a ona tak. I tylko na tym polega różnica; "najładniejsza" wybierana jest z tych, które się zgłoszą. Więc skoro Ada (przyznaję, ładna jest) chce robić karierę dzięki swej urodzie, to musi traktować to jako inwestycję. A inwestycje wymagają nakładów. Dlaczego miasto miałoby akurat ją sponsorować? Gdyby miasto "ustawowo" sponsorowało "missy", to być może wcale nie Ada by pojechała na konkurs? Pewnie wtedy znalazłyby się ładniejsze dziewczyny, które zgłosiłyby się, gdyby wiedziały, że miasto w nie zainwestuje.
Kandydatce na Miss World życzę powodzenia w konkursie.

31


okok ~okok (Gość)24.11.2014 22:52

Jak wygra, to może będzie mogła prowadzić w Telewizji Piotrków program o gotowaniu (jak dorośnie).

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat