metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
handball player ~handball player (Gość)05.10.2015 10:01

Zawsze cieszą przekonujące zwycięstwa, awans wydaje się być w zasięgu tego zespołu.

40


Kibic nowy ~Kibic nowy (Gość)05.10.2015 21:10

Tylko po co, jak widzę zespoły w SL, to Piotrkowianin musiałby cały budżet przekazywany na sport z miasta dostać a i tak pałętał by się na końcu tabeli. Popatrzcie jakie zespoły z jakim budżetem mają problemy aby się utrzymać. Dla mnie osobiście niech grają w I lidze, szkolą młodych chłopaków i na tym zarabiają, sprzedając ich do lepszych klubów, jeśli takowe się znajdą. Piotrkowianin to słabizna, do tego tak zarządzany z tym prezesem który bierze kasę z miasta niby dla klubu a na swoje pensje. Bardziej mnie cieszą wygrane w I lidze niż same porażki w SL.

24


aaa ~aaa (Gość)06.10.2015 17:28

ten klub to porażka

02


handball player ~handball player (Gość)07.10.2015 09:23

Z tym szkoleniem młodzieży i sprzedawaniem ich do lepszych klubów, to sporo przesadziłeś. Szkolenie jest na bardzo słabym poziomie. Awans do ekstraklasy oczywiście spowoduje wymianę składu, a na to potrzeba kasy. To nie są moje pieniądze i to nie ja się muszę o to martwić.

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat