metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
janusz ~janusz (Gość)11.09.2013 20:20

Redaktor Maj ma duza racje...nie chodzi o to z ektos zle spiewa albo zle dopiera repertuar...lecz o to ze skoro jest to polski program, polacy tam spiewaja to wydaje sie logiczne ze na pewno wiekszosc piosenek powinna byc spiewana po polsku...:) ale tutaj nalezaloby reguly programu zmienic....ale coz swiat idzie do przodu a niekoniecnzie na lepsze

00


psotnik ~psotnik (Gość)11.09.2013 20:43

Ja myślę że najważniejsza jest tutaj muzyka

00


Miruś ~Miruś (Gość)11.09.2013 20:54

Pacz Ernest!!! Po tylu latach doczekałeś się że w ep-ów o Tobie Napisali ehhhh

00


wertyQ ~wertyQ (Gość)11.09.2013 22:05

"Mirus-" napisał(a):

Temat zastępczy , już za dużo mówią o referendum

00


BRAWO! ~BRAWO! (Gość)12.09.2013 13:21

Kolejny piotrkowianin i absolwent II LO, z którego możemy być dumni!

00


Redaktor Maj ~Redaktor Maj (Gość)12.09.2013 13:27

"mala668" napisał(a):
Sam zaśpiewaj ciągle się czepiasz jak takich tu dwóch (m i s)[


Ja się czepiam?
Ostatnio życzyłaś mi śmierci przez uduszenie na szaliku prezesa OSIR-u. Więcej luzu. Pozdrawiam.

00


darthen ~darthen (Gość)12.09.2013 23:48

I ludzie to jest artysta !! ma do zaoferowania wiele a nie t co anna frontczak ktora na sile sie wychyla ale nie ma nic do pokazania ani wygladu ani glosu i jak kazda gwiazdka tych czasow smety o milosci ile mozna

00


Jacek Literacka:) ~Jacek Literacka:) (Gość)18.09.2013 10:58

Brawo Ernest dlaczego tak późno:)?? pozdrawiam całą Amnezje brawo brawo!!!!!!!!!1

00


Zanzi ~Zanzi (Gość)18.09.2013 11:09

"klaudia" napisał(a):
gościu z mega głosem miałam sposobność go usłyszeć na żywo i naprawdę robi wrażenie powinien wspiąć się wysoko w tym programie bo ma kawał głosu :D

Wysoko w tym programie, a co dalej? w Polsce jest wielu tak utalentowanych ludzi, tylko że potem rzadko który ma jakiś pomysł na siebie i swoją karierę. I słuch po nich ginie niestety.

00


elmo ~elmo (Gość)19.09.2013 08:00

A w polskim radiu powinna być puszczana polska muzyka hahaha dobre...

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat