metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_ewa ~go?ć_ewa (Gość)23.02.2024 11:15

Ale numer

30


wetgvsx ~wetgvsx (Gość)23.02.2024 09:26

A będzie można popatrzeć na misia za darmo ? Jeśli tak zagłosuje na pana , Koperski-Curuś na prezydenta - HEJ !

42


SkarbowyU ~SkarbowyU (Gość)23.02.2024 13:51

Ci wszyscy kandydaci potrafią obiecywać jak będą wydawać nasze, publiczne pieniądze. Bardzo malutko kandydatów obiecuje jak będą pieniądze oszczędzać, jak mocno będą obniżać podatki, aby normalni ludzie nie byli duszenia obciążeniami fiskalnymi. Jest ich nie wielu. Każdy potrafi i wie jak wydawać cudze pieniądze na różne fanaberie. Niewielu jest co potrafi i chce wydać pieniądze na prawdziwe i niezbędne sprawy publiczne. Od dawna pisze i umowie PSLD/PiS/PO jedno poczwórne, dla Polski i Polaków, ZŁO. Tak wybieramy i tak mamy. Może kiedyś zmądrzeje my i będziemy przed szkoda lepiej wybierać? Mała u marna nadzieja.

40


neme ~neme (Gość)23.02.2024 15:19

Co to za piotrkowianin co woli Zakopane? A Maciarewicz to skąd jest? Ten lubi Piotrków Trybunalski.

05


nnn. ~nnn. (Gość)23.02.2024 11:09

W Piotrkowie zdolni ludzie??? są wszak ...jeden doradza czy doradzał gdzieś w Chełmie na Lubelszczyźnie .... dobrze mu się wiedzie.

74


Żurawina ~Żurawina (Gość)23.02.2024 17:50

Zaczynał od sprzedawania oscypków i proszę do czego doszedł. Gratulujemy

23


ja ~ja (Gość)23.02.2024 19:33

powodzenia życzę...

22


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)23.02.2024 21:02

I gdzie On ma kompetencje na prezydenta ?? Czy w tym kraju nie można zrobić egzaminu dla kandydatów na takie stanowiska ??
Przecież u mnie w firmie jak nową sprzątaczkę przyjmowali, to najpierw musiała przejść test, czy potrafi obsługiwać wszystkie myjki i odkurzacze, tak żeby nie było jaj, że wszystko będzie w starej technologii sprzątać, bo tak tylko potrafi i nie będzie miał jej kto przyuczyć do obsługi

22


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)23.02.2024 21:11

Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni z tego powodu.

11


Miły pan ~Miły pan (Gość)23.02.2024 21:13

Z twarzy wygląda na bardzo sympatyczną osobę i z poczuciem humoru

32


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat