metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
karol ~karol (Gość)24.10.2022 21:42

A to Popiełuszko był z Piotrkowa aby go tu czcić i robić mu tu grobowiec ?

23


ja ~ja (Gość)24.10.2022 17:50

Kiedy w roku 89 przejęliście władzę to sobie z narodu zakpiliście. Miliony Polaków zostało pozbawionych źródła utrzymania, nieraz po kilkudziesięciu latach pracy. I to bez szans na jakąkolwiek przyszłość. Ale dla was nie było problemu, że ludzi głodują i tracą dorobek życia. Ważne było, że wasi są u władzy. Pamiętam waszą butę i arogancję w różnych sytuacjach. Pamiętam jak w roku 1991 jeden z waszych posłów rzucił w twarz mojej pracownicy dowodem osobistym - bo ten machał legitymacją poselska, a ona prosiła o dowód osobisty lub paszport, bo legitymacja poselska nigdy nie była dokumentem tożsamości. Ładna, skromna i spokojna dziewczyna, dla wszystkich mogła być wzorem szacunku dla klientów. Pamiętam jak kilka dni nosiła pod prawym okiem limo po uderzeniu tym dowodem. Jak chcecie, to rzucę nazwiskami - tej mojej pracownicy, strażnika, który był świadkiem i waszego osła. To przez to wszystko nie macie szacunku w narodzie!

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat