metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Oj ~Oj (Gość)12.01.2024 20:38

Czy klub gazety polskiej zaczął już zbierać kasę na wspomożenie rodzin osadzonych- syna p.Kaminskiego (pracownika banku światowego), pierwszej żony (pracującej w gabinecie prezydenta), drugiej żony (sedzi)oraz dla p.Wasikowej (dyrektorki ważnej instytucji, która nie umie włączyć ogrzewania w domu)?

246


Super ~Super (Gość)13.01.2024 06:18

Brawo. Tak trzymać!

95


Ja ~Ja (Gość)13.01.2024 09:57

Ja tam wolałbym żeby media były szybkie a nie wolne.

23


PO to dno. ~PO to dno. (Gość)13.01.2024 08:44

Reżim tuska rzadzi miesiac, a już wiecej afer nakrecili niż pis przez 8 lst.

1024


LAL ~LAL (Gość)13.01.2024 10:45

Na antenie Radia ZET pan Kamiński wypowiadał się w 2005 r. na temat planów prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego dotyczących ułaskawienia Zbigniewa Sobotki - "Jeśli są skazani, to takie są decyzje sądu i należy to przyjąć do wiadomości". Teraz zmienił zdanie.
Jak prezydent Duda ułaskawił go przed uprawomocnieniem się wyroku, to było "w zgodzie z prawem", jak sąd wydał teraz wyrok skazujący to "nie jest w zgodzie z prawem".
Logika wyznawców PIS powala.

83


Fiku miku ~Fiku miku (Gość)13.01.2024 10:50

Jedno już jest pewne na pewno Pis już nigdy do władzy nie dojdzie.

123


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)13.01.2024 09:27

Demokracja pozwoliła na to żeby Tusk wrócił do władzy kto pamiętaj jego rządy poprzednie i działania przeciwko Polsce w Unii Europejskiej nigdy by na niego nie zagłosował wynik oglądalności Neo TVP świadczy o tym że to już nie jest polska telewizja wolno każdemu oglądać co chce wolno i TVN Chodź dziwię się że żadne państwo nie pozwala na takie telewizje na swoim terenie wolno ludziom głosować na folksdojczów wolno być folksdojczem. Ale co to ma wspólnego z posługiwaniem się polskim paszportem

821


Frasyniuk ~Frasyniuk (Gość)12.01.2024 22:34

– Cynizm PiS-u jest już powszechnie znany i żadne świństwo wypowiedziane przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego czy Andrzeja Dudę już mnie nie zaskoczy. Mówią dowolne rzeczy w dowolnym momencie. Dzisiaj są wielkimi orędownikami państwa prawa i konstytucji, a Kamiński i Wąsik mają się tak do więźniów politycznych jak ja do baletu – tak w rozmowie z Onetem nazywanie przez polityków PiS Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika więźniami politycznymi komentuje Władysław Frasyniuk, były działacz "Solidarności", który był więźniem politycznym w PRL.

2513


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)13.01.2024 14:53

Mnie w te pisowskie marsze nie mieszajcie

104


Polak europejczyk ~Polak europejczyk (Gość)12.01.2024 18:40

Za pośrednictwem mediów zwracam się z prośbą dla prokuratora krajowego o delegalizacja przestepczej organizacji pis która niszczy Mój Dom Polske

3916


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat