dziś kraj a kiedyś napadali na nas nikt tego nie widzi historia prawdziwa zna prawdę jak było
a nasi nie dostają tego co ci mieszkań zapomogi itd masze Polskie rodziny tym bardziej młode nie mają pomocy od rządu itd
Do UN Gość widzę człowieku że ty jesteś bez perspektyw. Potrafisz tylko narzekać gdziekolwiek byś był cokolwiek robił i tak będzie ci źle. Pewnie i tak nic nie potrafisz jedynie co to narzekać wyjedź gdzie indziej I nie zarażał ludzi swoją empatię
Kochani miło Was gościć na Piotrkowskiej ziemi. Nie będzie wam łatwo bo Piotrków to miasto bez perspektyw. Młodzi uciekają coraz więcej starszych. Rozrywek niewiele. Praca w magazynach logistycznych. Chyba ,że takie życie to i tak raj w porównaniu do waszej krainy. Mimo wszystko witajcie.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!