metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Al Bundy ~Al Bundy (Gość)21.10.2015 14:35

Zatem trzeba mieć nadzieję, że prezydent Teng Gang z Chin i "ten gang" z Piotrkowa nawiążą owocną współpracę. ;)

71


Tamten Gang ~Tamten Gang (Gość)21.10.2015 15:27

Polacy ponoć już są tańsi od Chińczyków...

50


dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)21.10.2015 19:17

chojniak ich olał...ciepłym moczem,tak zachowuje sie prezydent miasta.

32


nul ~nul (Gość)21.10.2015 19:40

Chny przez ostatnie 25 lat mieli od 12 do 20 wzrostu PKB rocznie. Ale w Chinach nie ma "wspaniałej demokracji"!
W Chinach za korupcję jest kara śmierci.
Towarzyszu Munik , czy wy chcecie sprowadzić na siebie i waszych towarzyszy to straszne nieszczęście?

61


FRED ~FRED (Gość)17.03.2017 05:30

Chiny jeszcze do 18 wieku były pierwszą gospodarką świata. I czy jest się czego obawiać, nie patrząc iż i historia i fortuna kołem się toczy, tak jeżeli sam chcesz być by się z tobą liczyli. Sokrates swego czasu powiedział "wiem że nic nie wiem" miało to miejsce po ogłoszeniu go przez wyrocznię w Delfach najmądrzejszym człowiekiem. A co na to demokraci, jest super o to jest słuszna droga, zadać pytanie należy droga do czego! Monopolizacji świata, europy. a A może przyszłość do czego. Może zacznijmy uczyć się od Azjatów. Demokraci gdzie oni są? ci od walki o prawa człowieka? Chyba że Pan Chojniak dlatego nie przyszedł że chciał zademonstrować swoje poparcie dla praw człowieka. taka myśl na niedzielę.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat