metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Witek ~Witek (Gość)28.05.2017 08:54

Tylko się odznaczają nagradzają byle pretekst by balować to samo w mojej gminie . jak nie wstyd tym miernym włodarzom miast i gmin przed swoją lokalną społecznością tym bardziej ,że zasługi mierne co wkurza ludzi i pora by społeczeństwo otworzyło oczy na to co robią urzędnicy. Potrąfią szkodzić ale naprawić już nie udając ,że to nie ich wina . Pora na obniżenie uposażeń Wójtów Burmistrzów i całej tej świty lokalnych włodarzy kim oni są ,że pensje na poziomie premiera i Prezydenta kraju maja to zwykłe okradanie lokalnych społeczności

94


ares1 ~ares1 (Gość)30.05.2017 06:10

Co nam po tytule jak pustka w miejskiej szkatule?!!!

71


Wspaniale! ~Wspaniale! (Gość)29.05.2017 23:23

Brawo panie włodarzu! Niech Pan dalej tak działa a Ci co panu wbijają szpilki, to nie ludzie - to wilki. To pisałem ja Jarząbek Wacław. W przyszłym tygodniu będę na L4 więc nic nie napiszę.

70


vader ~vader (Gość)29.05.2017 17:23

Czy Perła Samorządu powiesił w końcu na płocie tabliczke z numerem posesji??? na co czeka SM? dlaczego ten lokalny kacyk stoi ponad prawem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

81


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)28.05.2017 08:33

Szkoda, że "włodarz" podczas odbierania nagrody nie miał jakiegoś okolicznościowego przemówienia. Mógłby przeczytać np. raport o stanie miasta :-)

193


loko ~loko (Gość)31.05.2017 23:05

Ja tylko czekam aż ktoś zacznie sypać o pewnych sprawach ...

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat