metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
pawwoj69 ~pawwoj69 (Gość)22.12.2014 13:48

Zadłużenie 126 milionów złotych
czyli wychodzi średnio 2600 zł będzie musiał dołożyć
każdy mieszkaniec w wieku produkcyjnym do budżetu miasta.
Teraz tylko czekać kiedy SERCEM DLA PIOTRKOWIAN
zacznie się obciążanie mieszkańców podatkami .
A co do SLD widać że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia , już im nie przeszkadza zadłużenie , jak to władza zmienia ludzi i ich poglądy. Panie Brylski w przyszłych wyborach idziemy po PANA i wyślemy na Saturna przy najmniej tam Pan będzie miał KORONĘ

163


Rodzina+4 ~Rodzina+4 (Gość)22.12.2014 14:37

Na tym oszczędza nasz PREZYDENT-Wstyd a jest nas coraz mniej dużo młodzieży ucieka z Piotrkowa.Może radni i prezydent się przebudzą ze snu zimowego?

120


ertees ~ertees (Gość)22.12.2014 15:05

Czy znana juz jest data utylizacji piotrkowskich radnych?

130


janusz ~janusz (Gość)22.12.2014 15:05

tak to i Ja moge zostać prezydentem...biorę pożyczki i buduje...chyba nie na tym to wszystko powinno polegać

140


mol molranga22.12.2014 15:59

Budżet przyjęty bez głosu sprzeciwu.

71


arturo ~arturo (Gość)22.12.2014 16:05

Pani Krystyno (Czechowska), jako wyborca, który oddał na Panią swój głos, proszę uprzejmie o nie garbienie się przy stole oraz o odrywanie łokcia od stołu razem z ręką, w której trzyma Pani kubek z płynem. (zdjęcie nr 4). Zależy mi na eleganckiej postawie radnej, która mnie reprezentuje.
Wesołych Świąt!

62


sld ~sld (Gość)22.12.2014 16:11

Normalka, jednoręki bandyta przeszedł niezwykle innowacyjną operację i już nie widzi lewica co kradnie prawica.

80


obecny na sesji ~obecny na sesji (Gość)22.12.2014 17:49

"mol" napisał(a):
Budżet przyjęty bez głosu sprzeciwu.


Nie byłeś na sesji to nie pisz głupot. Tylko radni koalicji RdP (Rzaem dla Chojniaka 9 + SLD 4 (łącznie 13)poparli projekt budżetu na 2015 r. Opozycja nie poparła ani nie sprzeciwiła się wstrzymując się od głosowania 10 głosami radnych PiS 6 + 4 PzP.

10


wyborca ~wyborca (Gość)22.12.2014 20:24

PIS za budżetem. Miałem nadzieję, że tak szybko się nie poddacie, a może że tak szybko nie przestaniecie się zgrywać. Niestety zawiodłem, się, głos "wstrzymujący się" to jak głos "za".

20


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)22.12.2014 20:45

Jak zwykle budżet im się nie dopina.

Cytuję:
Na obsługę długu, czyli na odsetki od kredytów i pożyczek, planujemy przeznaczyć 3,8 mln zł.


Same odsetki od kredytów - prawie 4 miliony rocznie!
Dobry gospodarz na inwestycje przeznacza oszczędności, a kiepski jedzie na kredytach. Czy Piotrków kiedykolwiek będzie miał nadwyżkę budżetową? Może czas pomyśleć nad racjonalizacją wydatków?
Pamiętaj rozchodzie być z przychodem w zgodzie.

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat