metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
były baletmistrz ~były baletmistrz (Gość)14.07.2018 11:48

Za to impreza pod wiatą PKS trwa całą dobę. Chlają, sra.ą, rzyg.ją, biją się między sobą. Odór wyczuwalny z 50 metrów. Wizytówka Miasta Trybunałów! :D

210


mruj ~mruj (Gość)14.07.2018 11:32

Ktoś kto pisał ten artykuł nie wie, że w tym roku Mobilis zlikwidował PKS Ciechanów i Mińsk Mazowiecki. Autobusy z Piotrkowa można znaleźć na sprzedaż na portalach internetowych typu bushandel.

200


dfgdfhdfh ~dfgdfhdfh (Gość)14.07.2018 10:22

gratulujemy Platformie Obywatelskiej trafnych decyzji. Udało się zniszczyć kolejne piotrkowskie przedsiębiorstwo.

2410


gość ~gość (Gość)14.07.2018 10:32

Szok! Już teraz jest ciężko dojechać do miasta. Najlepiej wszystko zlikwidować, postawić kilka kościołów, biedronek i nigdzie się nie ruszać z miasta. Piotrków umiera od dawna.

191


Fazi ~Fazi (Gość)14.07.2018 09:47

Chciałem coś napisać, ale szkoda gadać.

102


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat