metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Drogowiec ~Drogowiec (Gość)09.12.2009 09:33

[co mieli wyrwać nie swoje słupy?]
Ciekawe komu zabrakło siły, aby uzgodnić i skoordynować z TPSA usunięcie słupów i skablowanie linii telekomunikacyjnej?
Obawiam się, że za tej władzy nie doczekamy się ścieżki rowerowej na Wojska Polskiego.

20


Piotrkowianin Piotrkowianinranga09.12.2009 10:25

"Drogowiec" napisał(a):
Obawiam się, że za tej władzy nie doczekamy się ścieżki rowerowej na Wojska Polskiego.


Podobnie jak chodnika i ścieżki rowerowej przy ul. Słowackiego na zachód od al. Concordii (zachodniej obwodnicy).
Znowu coś "nie wyjszło" i jak zwykle winni są wszyscy inni, tylko nie inwestor.

30


zet ~zet (Gość)09.12.2009 12:18

ale krzysiu ma nowe foty na nasza klase :D

30


bernardo antonio ~bernardo antonio (Gość)09.12.2009 12:28

"gosc" napisał(a):
~gość 16 godzin temu, 20:08
"bernardo-antonio" napisał(a):
jest takie coś jak prawo budowlane, i prawo drogowe ,tam jest wyszstko napisane
nie ma czegoś takiego jak prawo drogowe są warunki techniczne jakim powinny odpowiadać drogi ................
nie znasz tematu!


Kolego "gość": Zacytowane przez Ciebie słowa nie są napisane przeze mnie, także proszę przestań robić cytaty niedokładnie cytując autora wypowiedzi. Jak się cytuje, to trzeba podać dokładne źródło. Tym bardziej przypisywanie komuś słów, których nie wypowiedział? - to trochę nie na miejscu.
Krótko mówiąc: nie ja to napisałem.

12


Piotrkowianin Piotrkowianinranga09.12.2009 14:18

bernardo antonio: Nie żebym bronił gościa, ale w tym systemie cytowania jest błąd, który powoduje przypisywanie wypowiedzi innym osobom niż ich autorzy.

50


gość ~gość (Gość)09.12.2009 14:28

"bernardo-antonio" napisał(a):
Kolego "gość": Zacytowane przez Ciebie słowa nie są napisane przeze mnie, także proszę przestań robić cytaty niedokładnie cytując autora wypowiedzi. Jak się cytuje, to trzeba podać dokładne źródło. Tym bardziej przypisywanie komuś słów, których nie wypowiedział? - to trochę nie na miejscu.
Krótko mówiąc: nie ja to napisałem.


tak to już się dzieje na tym forum, że cytaty są przypisywane innym osobą ale to nie jest zamierzone.

40


bernardo antonio ~bernardo antonio (Gość)09.12.2009 22:34

No coz-jesli taki system... Widze jednak, ze mam do czynienia z goscmi na poziomie:-)

40


mała ~mała (Gość)09.12.2009 22:35

Inwestycja na Wojska Polskiego jest zrobiona bo trzeba coś wstawić w statystyki. Zrobiona jest bezmyślnie i bez polotu. Należało poprowadzić ścieżkę rowerową. Strategia rozwoju miasta opracowana za grube pieniądze wskazuje na konieczność istnienia takiej śieżki. Dziadostwo i pozerstwo. Dobry manager takiego dziadostwa by nie ptrzepuścił. Ale cóż, poczekamy aż decydenci wyskoczą z "krótkich spodenek".

50


zet ~zet (Gość)10.12.2009 10:59

a po drugiej stronie skrzyzowania wracamy do dziurawej rzeczywistosci.

40


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)11.12.2009 16:41

A co nam da taki remont skoro świeża warstwa asfaltu została wylana na starą jedynie sfrezowaną. Wydaję mi się, że jeśli już coś robić to tak jak się powinno żeby było na lata a nie tak jak tutaj-max. 3 lata i koleiny takie jak przed remontem.
Pozdrawiam wszystkich
piotrkowianin

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat