metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
parkowy ~parkowy (Gość)16.06.2009 12:17

Lepiej niech zostanie tak jak jest. Park jest parkiem i niech takim pozostanie. A "klop" powinien zostać wyremontowany bo jest to obowiązek gospodarza miasta. pan rzecznik Torański mówi to co mu każe jego pracodawca prezydent Chojniak. Co by to za rzecznik jeżeli nie broniłby swojego pana.

00


Margerytka ~Margerytka (Gość)16.06.2009 12:28

Cytuję:
Samodzielnego Kolegium Odwoławczego.


Samorządowego Kolegium Odwoławczego. ;-)

00


protestant ~protestant (Gość)16.06.2009 12:49

Protestuje przeciwko ciągłym protestom!
@parkowy
Czy myślisz czy w tej knajpce klopa nie będzie? Poza tym ja wole szczupłą miłą panienkę która może mi zaoferować zimne piwo lub loda z polewą truskawkową, niż babcie klozetową która może mi zaoferować papier szary lub biały.
W warszawie sracz przerobili na dyskotekę underground. Skrzyżowanie marszałkowskiej i świętokrzyskiej czyli środek środka miasta. Jest głośno, tłoczno a w około kręcą się czasem murzyni. Czemu u nas tak być nie może?

00


parkowy ~parkowy (Gość)16.06.2009 15:48

"protestant" napisał(a):
Czemu u nas tak być nie może?


Dyskutować nie nam.

00


gościu ~gościu (Gość)17.06.2009 11:08

Myślę,że wielu naszym rodakom robi się już słabo z powodu niezliczonych protestów w każdej niemal sprawie...
Ostatnio często bywam za granicą - tam jest mnóstwo knajpek, barów,kawiarenek - turystyczny raj...
A u nas ( nie tylko w naszym mieście) tylko psie kupy leżą na ulicach i nie ma gdzie się napić dobrej kawy ( tylko w restauracjach - czasami).
W takim przypadku nie warto się szarpać z jakimkolwiek "traktem iluśtam kultur"...
Narodowi to zwisa;woli psie kupy na chodnikach i "święty spokój"...

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat