metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ciekawy ~Ciekawy (Gość)09.01.2009 15:11

No i zaczyna się ciekawe kto na kogo będzie zwalał winę jak niewypali ten Trakt Wielu Kultur. pomysł mi sie podoba ale nie wierzę w naszych urzędników...

00


ka ~ka (Gość)09.01.2009 21:32

A co ma wypalić jak takiego projektu nie ma? To jest dopiero tytuł zgłoszony jako pomysł a nie projekt. Do tej pory ani nie ma projektu, ani nie ma kasy. To co opowiadają to pożal się Boże propaganda wielebnego Krzysztofa i jego ekipy która próbuje udowodnić swoją niezbędność w urzędzie miasta.

00


k ~k (Gość)10.01.2009 09:06

Dla mnie pomysł bardzo ciekawy, oczywiście do wszelkich zmian ruchu trzeba podchodzić bardzo ostrożnie ale to są już drobiazgi, które można uzgodnić przy kawie. Najważniejsze jest to że brakuje bardzo niewiele już do ukończenia TWK.
Trzymam kciuki !! tylko tak dalej budować budować !!.
pozdrawiam
p.s. życzę trochę optymizmu komentującym, cieszcie się że wasze miasto się zmienia wam będzie się żyło przyjemniej. I pomyślcie że trzeba to wspierać nawet jak będą poprawki. Dlaczego ja to wspieram chodniki w tym rejonie dworca to katastrofa krzywe, wysokie nierówne krawężniki wiele razy widziałem przewracające się starsze osoby to dla nich tragedia taki wypadek.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)10.01.2009 17:40

Czy bezsensowny brak możliwości skrętu w prawo spod dworca PKP i PKS w stronę największych osiedli mieszkaniowych rozumiesz jako "żyć przyjemniej"? To ja dziękuję - wolę mniej przyjemnie, ale bez dodatkowego hałasu i spalin, które wydzieliłyby samochody pokonujące tę trasę objazdami.

00


lok ~lok (Gość)10.01.2009 18:00

Bardzo żle mi się kojarzy nazwa komisji,którą przewodzi jego wielebność Krzysztof.A cóż tam za specjaliści w tej komisji zasiadają - od sasa do lasa.

00


kierowca ~kierowca (Gość)10.01.2009 20:48

I bardzo dobrze, że odrzucili taką organizację ruchu ! W tym miejscu powinno być małe rondo. Ruch odbywałby się bezkolizyjnie i nie byłoby korków.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)10.01.2009 22:10

Rondo przy przejeździe kolejowym? Raczej nie przejdzie, bo samochody jadące ul. Słowackiego z zachodu musiałyby oczekiwać na wjazd na rondo na torach kolejowych.

00


ka ~ka (Gość)10.01.2009 22:36

A kto powiedział, że Trakt Wielu Kultur to zły pomysł? To bardzo fajny pomysł i szkoda tylko, że cały czas jest tylko pomysłem, a nie projektem.Jeśli "k" ma prolem z kwestią czytania ze zrozumieniem to może niech się dokształci zamiast bleblać byle co. Niech "k" pokaże mi wpływ do budżetu tej niby unijnej kasy na "Trakt..". Wciskanie kitu na temat rzekomego pozyskiwania ksy unijnej już powoli mi brzydnie. Przez 2 lata nie ma ani centa!!! Równie dobrze mogliby opowiadać, że za pieniądze unijne wybudują szkoły, przedszkola, hotele, drogi itd. Nie ma projektów. Są tylko marzenia, a to co jest robione, płacone jest z budżetu miasta, a nie z żadnych unijnych środków.

00


k ~k (Gość)11.01.2009 09:06

mówiąc szczerze zawsze mnie rozbawiają drobiazgi ;-)). Projekt zły bo nazwa komisji nie pasuje bo ludzie którzy tam są też nie pasują a to nie ma skrętu a to znów polemika że to nie jest pomysł tylko marzenie a to znowu że my na to płacimy a nie UE.
Może kilka słów prawdy dla mnie to może się nazywać nawet "sen nocy letniej" nie dbam o nazwy liczy się że ktoś coś chce zmienić i to widać ludzie chcą zobaczyć efekty a nie o nich debatować latami. Dodanie skrętu w lewo to jest taki drobiazg że nawet o tym nie wspomnę (oczywiście zgadzam się z piotrkowianinem on jest konieczny).
Co do finansowania jeżeli wy za to płacicie to oznacza tylko jedno że każdy mógł to zrobić a ten robi.
Aha. ktoś wspominał o tunelu, koszt wybudowania tunelu pod przejazdem około 4mln Euro (dane z roku 2008 podobny projekt), tylko problem jest jeden nie ma miejsca.
pozdrawiam serdecznie
p.s. i życzę więcej optymizmu, nigdy nie spojrzycie w niebo jak ciągle będziecie się potykali o ten same dziury :-)).

00


kierowca ~kierowca (Gość)12.01.2009 09:32

"Piotrkowianin" napisał(a):
Raczej nie przejdzie, bo samochody jadące ul. Słowackiego z zachodu musiałyby oczekiwać na wjazd na rondo na torach kolejowych.


I tak stoją na torach przepuszczając pieszych na przejściu:) A przy rondzie ruch byłby w miarę płynny więc nie powinno być korków:)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat