metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
miłka ~miłka (Gość)29.08.2013 12:36

To po co wcześniej ta konferencja prasowa, gdzie prezydent chwalił się, że obniży stawki za śmieci. Znów ma napad fobii?

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga29.08.2013 13:44

"milka" napisał(a):
To po co wcześniej ta konferencja prasowa, gdzie prezydent chwalił się, że obniży stawki za śmieci. Znów ma napad fobii?

Raczej schizofrenii albo prostaty. Albo jednego i drugiego. http://www.epiotrkow.pl/news/Chca-ukarania-redaktor-Elzbiety-Jarszak,15901,0,2#coment

"Pietnasty" napisał(a):
Czy nikt nie odpowie, dlaczego referendum wyznaczono w święta:
Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię oraz w Święto Europejskiego Dnia Prostaty?

http://www.epiotrkow.pl/news/Chca-ukarania-redaktor-Elzbiety-Jarszak,15901,0,4#coment

"Fifteen" napisał(a):
15 września obchodzimy święta:
- Dzień Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię
- Europejski Dzień Prostaty
Dlaczego akurat w takie święta wyznaczono referendum?

00


asik ~asik (Gość)29.08.2013 15:21

W tym roku na pewno smieci nie stanieja. Tegoroczne wplywy z wywozki smieci juz sa dokladnie rozplanowane. Wiec obnizenie stawek spowodowalo by braki w kasie. A zreszta tak naprawde mieszkancyPiotrkowa sa zupelnie obojetni naszym wladzom. Przeciez grzecznie placa zawyzone stawki to po co je zmniejszac i ucinac sobie zysk? Wywalic przywodce tej bandy !!!

00


broda ~broda (Gość)29.08.2013 19:53

Cytuję:
Krzysztof Chojniak wycofał swój projekt uchwały tłumacząc się koniecznością dalszych rozmów ze spółdzielniami mieszkaniowymi.


Jak widać prawdą jest, że krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje.

00


prawda ~prawda (Gość)30.08.2013 12:27

Mieszkam w mieszkaniu spółdzielczym. Do 30.06.2013 za wywóz nieczystości płaciłem 3,76zł. Od 01.07.2013r za odbiór odpadów płacę 12,00zł czyli ponad 300% więcej bo jak tu segregować śmieci w mieszkaniu 36,00 metrowym - 5 pojemników z workami na każdy asortyment. Ponadto od 01.08.2013r spółdzielnia do czynszu wprowadziła dodatkową opłatę w moim przypadku 1,80zł za dzierżawę pojemników na śmieci. Pytam się więc dlaczego tak drastycznie wzrosły opłaty za te usługi.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga30.08.2013 12:59

"prawda" napisał(a):
Od 01.07.2013r za odbiór odpadów płacę 12,00zł czyli ponad 300% więcej bo jak tu segregować śmieci w mieszkaniu 36,00 metrowym - 5 pojemników z workami na każdy asortyment.

Da się. Ja mam w szafce pod zlewozmywakiem torby foliowe, do których wkładam plastik, papier i szkło. Kilka razy w tygodniu wynoszę je do odległych o kilkadziesiąt metrów od bloku pojemników na odpowiedni rodzaj odpadów. Chcieć to móc. Mieszkanie mam trochę większe (53 m^2), ale szafkę w kuchni masz chyba podobnej wielkości?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat