metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
realista ~realista (Gość)22.03.2009 06:46

Koszty związane z budową i eksploatacją ewentualnego budynku trzeba przemnożyć razy cztery ze względu na ochronę archeologiczną i konserwatorską. Ale ogólnie krok w dobrą stronę. I jeszcze jedno czy stosunki własnościowe są, aby na pewno uregulowane.Może okazać się jak już inwestor postawi budynek, że zgłoszą się dawni właściciele lub ich spadkobiercy i zarządają zwrotu działki wraz z budowlą w ramach odsetkowego odszkodowania. Jest to teren Starego Miasta i mogą zgłosić się Ormianie, Grecy, Rosjanie, Żydzi, Niemcy czy Polacy, którzy przez stulecia tam byli właścicielami czy mieszkali.

00


aer ~aer (Gość)22.03.2009 10:34

Ciekawe kto jest typem nr 1 do przetargu ,ja podejrzewam p WILKA w asyście słynnej pani konserwator zabytków i projektant wszystkich wyłudzeń pieniężnych na cele zabytkowe.

00


Mieszkaniec Wyzwolenia ~Mieszkaniec Wyzwolenia (Gość)22.03.2009 11:03

ja mam pytanie takie:a kto zapewni integralność architektoniczną wszystkich budynków?
według mnie powstanie szereg brzydkich kamieniczek podobnych do tych biurowców przy ulicy Armii Krajowej.bo rozumiem że będzie inwestorem pan Wilk?

00


Asasello ~Asasello (Gość)22.03.2009 13:39

Chłopcy z ferajny czyli Prawica Razem zapewnią jedynemu słuszneu inwestorowi czyli P. Wilkowi wygrany przetarg. Ktoś kto stawiał murek ku czci P. Chojniaka nadaje się do tego idealnie.Jedyny inwestor w tym mieście postawi tam kolejny hotel. Podobny do tego na Armii Krajowej.

00


janekk1985 ~janekk1985 (Gość)25.03.2009 15:14

"Mieszkaniec-Wyzwolenia" napisał(a):
według mnie powstanie szereg brzydkich kamieniczek podobnych do tych biurowców przy ulicy Armii Krajowej.

A ja już wolę szereg brzydkich, ale nowych kamieniczek niż to rozp...jące się dziadostwo.

00


Piotrkowianin ~Piotrkowianin (Gość)25.03.2009 19:58

Byle nie takich jak na ul. Słowackiego 20 A. Matuszewskiego, którego nawet Krzysztof I Pobożny nie skłonił do przywrócenia zabytkowej fasady swoim śmiesznym końkursem. :)

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat