metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
PiT ~PiT (Gość)23.01.2009 16:09

Nie porównuj Biedronki i Kauflandu do "Piotra i Pawła".
Biedronka to dyskont spożywczy, a Kaufland zwykły "hiper"market.
"Piotr i Paweł" to typowe osiedlowe delikatesy, szczerze wole płacić Polakom a nie Niemcom czy też Portugalczykom.

00


Aman ~Aman (Gość)23.01.2009 14:48

Naprzeciw Biedronka niedaleko Kaufland. Więc po co to komu? Czy nie lepiej zrobić fajny skwer wypoczynkowy z placem zabaw i alejkami.

00


olo ~olo (Gość)23.01.2009 20:38

wypoczywac to na murku można nie??!

00


zadowolony ~zadowolony (Gość)24.01.2009 20:38

Jestem za skwerem wypoczynkowym! Coraz mniej takich miejsc. Łąkę na której miał być piękny park ( przy Modrzewskiego) zabudowywuje się blokami.Każdy kawałek wolnego terenu jest sprzedawany i zabudowywany. Może trohę pokory w industrializacji przestrzeni? Chyba nie trzeba wszystkiego wysprzedawać skoro miasto ma taki dobry "złoty budżet" i pozycję ratingową BBB- ? Przynajmniej władza zapewnia, że to świetny budżet, świetna ocena ratingowa i na dodatek dowiedzieliśmy się o spadku bezrobocia w mieście i możliwości rezygnacji z ulgowych biletów dla bezrobotnych!!!

00


a ~a (Gość)25.01.2009 15:09

"szczerze wole płacić Polakom a nie Niemcom czy też Portugalczykom" a ja szczerze wolę płacić za dobry produkt. Znam PiP z Poznania i tam niekoniecznie jest "tanio" i dobrze. Skwer handlowy na 2400 m2 to kpina, to powierzchnia dla supermarketu, normalnie powinno być powyżej 10 000 m2. Powstanie następny potworek ze sklepami z komórkami, butami i perfumami.

00


slowak ~slowak (Gość)03.02.2009 15:07

w ktorym miejscu postaje ten pawilon?podaja adres ale nie wiem dokladnie gdzie jest ta dzialka.

00


P ~P (Gość)03.02.2009 15:59

"slowak" napisał(a):
w ktorym miejscu postaje ten pawilon?podaja adres ale nie wiem dokladnie gdzie jest ta dzialka.


Na wprost Biedronki i Agatu

00


pioch ~pioch (Gość)18.03.2009 07:23

Piotrkow to chyba jedno z nielicznych miast z brakiem skwerkow ale za to z duza iloscia marketow i stacji beznynowych. W tej okolicy mieszkajac naprawde nie ma gdzie pospacerowac z malym dzieckiem. Jak widac radni tego miasta na czele z Prezydentami maja to gleboko gdzies ... Moze interes prywatny wzial gore nad zdrowym rozsadkiem?

00


Asasello ~Asasello (Gość)18.03.2009 10:00

Znowu jakis przekręt. Ciekawe kto na tym najwięcej zarobi.

00


motyl ~motyl (Gość)18.03.2009 10:54

W chwili obecnej w promieniu 2 km od domu mam chyba 6 marketów (jak nie więcej) i chcą postawić kolejny). Będzie to (jak zapewniają inwestorzy) polski kapitał, zatem będzie to drugi polski market (innym polskim jest PoloMarket). Szkoda, że nasze miasto opanowały inne markety niestety nie polskie a niemieckie, portugalskie, i inne. Dziwi mnie, że w tym mieście na takie rzeczy się pozwala, tereny w centrum osiedli, przeznacza się na kolejne markety i stacje benzynowe. Pytanie czyje kieszenie przy takich decyzjach się napełniają? pozostawiam bez odpowiedzi - sami ją znacie

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat