metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kolooo ~kolooo (Gość)14.07.2009 11:13

Zastanawiające .... 8 języków, po polibudzie , nie pije , nie pali i przez tyle lat roboty nie znalazł???? A wracając do meritum sprawy , to uważam że PUP słusznie nie przyznał dotacji.

00


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)14.07.2009 16:59

Cytuję:
Po wydaniu opinii radcy prawnego odbyło się ponowne posiedzenie komisji oceniającej wnioski, która zajęła stanowisko negatywne w sprawie udzielenia środków publicznych na podjęcie przez Romana Lisickiego działalności gospodarczej. Członkowie komisji uznali, że istnieje realne zagrożenie wszczęcia postępowania egzekucyjnego w stosunku do przedmiotów, urządzeń, zakupionych w ramach dotacji, co mogłoby doprowadzić do braku możliwości prowadzenia działalności gospodarczej.


Furę która zostanie zakupiona za dotację komornik może zająć podobnie jak taksówkę taksiarzowi która jest jego warsztatem pracy. Gdyby to były inne narzędzia to są wyłączone spod egzekucji komorniczej z ustawy.
Ten gość coś mataczy "kolooo" ma rację. Znając 8 języków obcych z wyższym wykształceniem to jakąś pracę by na pewno znalazł.

Cytuję:
Ja i moja rodzina korzystamy z dodatku mieszkaniowego, bo żona nie pracuje, żyjemy w ubóstwie, jest trójka dzieci małoletnich, 3 córki. Jestem jedynym żywicielem rodziny. Mam życiorys solidarnościowy, wszystkim pomagałem, mnie nikt nie pomógł. Co urząd pracy zrobił w moim kierunku? Nic.


Mając ukończone 60 lat facio ma trójke małoletnich dzieci?
Coś mi tu nie gra. Z życiorysem solidarnościowym to może w na początku lat 90-tych a nie teraz. Szkoda gadać. Jak on mógł pomagać innym jeżeli nie potrafi sobie pomóc od tylu lat żyjąc jak piszą w "ubóstwie".

10


marek oczywiście ~marek oczywiście (Gość)16.07.2009 03:00

pani Gawrońskiej i całej tej klice już podziękujemy
pamiętam kiedyś chciałem odbyć tam staż. nie dano mi żadnej szansy. jak nie masz znajomości w tym miejscu to nawet nie turbuj się waszmość.. :(

00


kdwlwkdj ~kdwlwkdj (Gość)09.09.2013 15:30

on mieszka sam zona go rzucila bo jest chory psychicznie corki po 30 lat

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat